Będziemy wdzięczni za jak najdokładniejszy opis nieprawidłowości i pozostawienie zwrotnego adresu e-mail, aby możliwa była ewentualna konsultacja z Państwem.

Network Market's Group

POLSKA

na network-marketing.pl

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

OPEN ON NEW TAB DONATE / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE DAROWIZNA

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

Share Social Media
|

Na górę

polecaj i zarabiaj

więcej

czytaj

Kryptowaluty

Bitcoin

Finanse

Zarabiaj pieniądze przez Internet dzięki finansom

Zarabiaj pieniądze przez Internet dzięki Bitcoin

Zarabiaj pieniądze przez Internet dzięki kryptowalutom

czytaj
czytaj

Kontakt z nami

» Portfele online

Najbardziej popularne metody zarabiania pieniędzy przez Internet

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Poniżej możecie Państwo zgłosić zauważony w naszym serwisie błąd (nie działa strona, literówka w tekście, błędne dane itp.)

więcej

więcej

więcej

! Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach zapytania i korespondencji zwrotnej pochodzącej z network-marketing.pl

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rozpatrzenie niniejszego zgłoszenia. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie obowiązującej Polityki prywatności portalu z którego korzystasz - network-marketing.pl i zgodnie z treścią przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO). Dane osobowe pozyskane od Pani/Pana będą przetwarzane przez okres niezbędny do obsłużenia Pani/Pana korespondencji.

 

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej/serwisu internetowego network-marketing.pl jest NETWORK MARKET'S GROUP POLSKA | PIOTR KONYSZ z siedzibą w Kostrzyn nad Odrą (adres siedziby: Online; adres do korespondencji: 66-470 Kostrzyn nad Odrą Parcel Locker KOD06M Drzewicka 1); adres poczty elektronicznej: kontakt[at]finanserka.pl – będącym jednocześnie Administratorem Serwisu/Wydawcą.

 

Pani/Pana dane mogą być udostępnione przez NETWORK MARKET'S GROUP POLSKA w celu realizacji niniejszego wniosku podmiotom świadczącym usługi, oraz tych którego niniejszy wniosek dotyczy. Dane nie będą przekazane osobom trzecim. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zainspiruj się na

SUKCES!