ADIDAS

SEPHORA

REEBOK

PERFUMY PL

NEW BALANCE

DSTREET

 

Dlaczego warto kupować w sieci?

 

   ze względu na:

 

  • Cenę – Sklepy internetowe nie muszą płacić za powierzchnie w wielkich centrach ani za reklamy, mają mniejsze koszty funkcjonowania – dlatego mogą zaoferować ceny niższe nawet o kilkanaście procent niż offline

 

  • Wygodę i szybkość - Zakupu można dokonać bez wychodzenia z domu. Zamawiając produkt przez internet, możesz wybrać opcję przesyłki kurierskiej, dzięki której dotrze on pod wskazany adres nawet w ciągu jednego dnia, albo sam odebrać zamówioną rzecz w jednym z punktów wydań osobistych – bez stania w kolejce, szukania wśród półek, itp

 

  • Większy wybór - Dobre sklepy internetowe oferują często większy wybór dostępnych od ręki produktów niż market. Klienci mogą np. wybierać spośród tysięcy produktów różnych marek. To istotne szczególnie w przypadku droższych towarów, na których sprowadzenie w realu trzeba często dłużej czekać, a także niestandardowych modeli – gdy szukamy specyficznych wymiarów, koloru czy serii

 

  • Bezpieczeństwo – Dziś, kiedy z zakupów w sieci korzystają już miliony internautów, takie zakupy są równie bezpieczne jak każde inne. Podstawą jest wybranie sprawdzonego, dobrego sklepu

Zrób zakupy na

Dzięki stronie najlepsze buty kupisz obuwie Swojej ulubionej marki, wystarczy że wybierzesz kategorię preferowanego obuwia do zakupu.

 

Przejdź na strony markowych sklepów, jak: Adidas, Reebok, New Balance, czy też kupuj przez Ceneo.

 

Wybierz buty dla Siebie, niech nie pełnią na co dzień jedynie czysto praktycznej funkcji. Wyraź Własny charakter, emocje. Podkreśl wygląd dobrze dobranymi. Czuj się komfortowo, a za razem pewny/na Siebie!

Przejdź

Ceneo.pl jest drugim co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce, skupiający ponad 18 000 sklepów internetowych. Codziennie ułatwia milionom użytkowników znalezienie produktów i atrakcyjnych ofert sklepowych.

 

Serwis powstał na bazie porównywarki cenowej. Obecnie pozwala użytkownikom nie tylko znaleźć produkt dostępny w różnych sklepach i porównać jego cenę, ale też zrobić zakupy w wielu sklepach za pomocą wirtualnego koszyka, czyli opcji KUP TERAZ.

 

Dodatkowo użytkownicy przed zakupem mogą zapoznać się z szeregiem opinii na temat produktów, jakości obsługi sklepów i dostawców przesyłek. Serwis jako pierwszy w Polsce uruchomił program Zaufanych Opinii, który opiera się na niezwykle rzetelnym systemie oceny sklepów przez kupujących. Są one wystawiane przez użytkowników dopiero po zrobieniu zakupów w danym sklepie.

 

Od 2009 roku serwis Ceneo.pl na podstawie tych opinii publikuje Ranking Zaufanych Sklepów, który wskazuje sklepy internetowe cieszące się najlepszymi opiniami wśród internautów robiących zakupy w Internecie.

Dzięki aplikacjom mobilnym dostępnym dla każdego systemu operacyjnego można korzystać z serwisu w każdym miejscu i czasie, weryfikując sklepowe oferty nawet podczas tradycyjnych zakupów.

 

Ceneo.pl sp. z o.o. i Allegro.pl sp. z o.o. należą do jednej grupy kapitałowej.

Przejdź na ceneo.pl

na zainvestuj.com

Jakie prawa Ci przysługują?

Własna strona www

Zakupy w internecie stają się coraz bardziej popularne

Poznaj Swoje prawa w temacie zakupów w internecie

Oszczędzaj czas  i pieniądze. Wybieraj produkty i kupuj je przez internet. Ceny w sklepach internetowych bardzo często są niższe w porównaniu do produktów dostępnych offline. Na zakupy w internecie masz jednak więcej czasu, żeby rozważyć wszystkie za i przeciw i przemyśleć zakup, jeszcze przed dokonaniem płatności.

Przeglądaj serwisy zakupowe

Choć dla wielu to wciąż jeszcze coś nienaturalnego i pełnego obawy, jednak nie da się ukryć, że zakupy przez internet cieszą się coraz większą popularnością.

Network Marketing

Rozważnie korzystaj z propozycji biznesowych

Rozważnie korzystaj z polecanych programów

Wszystkie programy są do Twojej dyspozycji

Każdy może zacząć i działać w PP lub afiliacji

PP i afiliacja zaliczane do telepracy

Działaj z każdego miejsca, skąd tylko chcesz - ONLINE

Ważne:

ZAKUPY ONLINE

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

 Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego faktu. Dzięki plikom cookie personalizujemy Twoje odwiedziny ;)

f

finanserka   © 2018

OPEN ON NEW TAB DONATE / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE DAROWIZNA