Własna strona www

Nowa przeglądarka zapewnia bardzo szybkie ładowanie stron w przeciwieństwie do obecnych przeglądarek www na rynku. CryptoTab ta bazuje na silniku chrome'a i dzięki temu zapewnia bardzo szybkie działanie dla użytkownika i o dziwo działa znacznie lepiej niż samo chrome.

 

Dodatkowo wspiera kopanie Bitcoina (BTC). Wypróbuj przeglądarkę CryptoTab z wbudowanym rdzeniem wydobywczym i uzyskaj bitcoiny do 8 razy szybciej w porównaniu do Google Chrome. CryptoTab Browser jest tylko podrasowaną przeglądarką Chrome z ulepszonymi funkcjami, jest o wiele szybsza i lżejsza dla systemu operacyjnego.

 

Jest genialną alternatywą dla innych przeglądarek. CryptoTab jest godna uwagi dla osób mających słaby sprzęt lub szukających alternatywy dla obecnie używanej przeglądarki.

Dołącz

Określenie statusu prawnego bitcoina wywołuje ogromne kontrowersje na całym świecie. W większości krajów BTC jest albo nieregulowany, albo dozwolony. Tylko kilka jurysdykcji zdecydowało się na wprowadzenie pewnych ograniczeń lub całkowity zakaz obrotu.

 

Zdaniem Europejskiego Banku Centralnego regulacje prawne dotyczące tradycyjnego sektora finansowego nie przenoszą się na bitmonetę – nie może być definiowany jako standardowa waluta. Większość regulacji związanych z walutami wirtualnymi dotyczy głównie prawa podatkowego, rozliczania przychodów i zysków związanych z wydobyciem, inwestowaniem w bitcoiny lub działalnością gospodarczą, która na nich się opiera.

 

Zgodnie z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości w sprawie C-264/14 wymiana walut tradycyjnych na bitmonety jest zwolniona z podatku VAT.

 

W Polsce wydobywanie, oraz obrót bitcoinem, zdaniem Ministerstwa Finansów, nie narusza prawa, jednak odmawia mu ono statusu waluty lub jakiegokolwiek innego instrumentu finansowego (w tym jednostki pieniężnej, instrumentu rynku pieniężnego, papieru wartościowego, elektronicznego instrumentu płatniczego) w sensie ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, oraz ustawy o elektronicznych instrumentach płatniczych. Sprzedaż bitcoinów zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych należy jednak zakwalifikować jako przychód, powstały przy zbyciu praw majątkowych.

 

Zakup towarów i usług za bitcoin nie może korzystać ze zwolnienia z podatku przewidzianego dla usług finansowych, może więc powodować powstanie obowiązku zapłaty podatku VAT. Wówczas zakup towaru za pomocą bitcoinów powodowałby podwójne opodatkowanie VAT.

 

Natomiast wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości UE z dnia 22 października 2015 r. w sprawie Hedqvist C-264/14, zakup i sprzedaż bitcoin (a domyślnie wszystkich walut wirtualnych) albo są zwolnione, albo nie podlegają podatkowi VAT tak jak prawny środek płatniczy.

BITCOIN

Miej własne Bitcoiny za darmo

bitmoneta – informacja przekazywana przez zdecentralizowaną sieć. Poprawność tej informacji, a co za tym idzie zgodność sald jest zapewniona przez matematykę i kryptografię. Bitcoin rozwiązuje problem długich i kosztownych przelewów międzynarodowych, nawet tam gdzie bankowość jest ograniczona (np. kraje Afryki). Nawet standardowe przelewy krajowe, z pomocą bitcoina zrealizujemy sprawniej, np. w weekendy czy święta, oraz w czasie gdy systemy bankowe przechodzą konserwację. Od powstania – 10 lat temu – sieć bitcoina jest aktywna przez 99,98% czasu – oznacza to zaledwie 2 dni przerwy w dostępności do sieci na przestrzeni dekady. Bitcoin świetnie sprawdza się w mikropłatnościach internetowych i handlu międzynarodowym. BTC to waluta cyfrowa i najlepiej sprawdza się właśnie w Internecie.

Status prawny

Freebitcoin jest kranikiem Bitcoin umożliwiającym odbieranie satoshi co godzinę. Ilość jaką otrzymamy zależna jest od wylosowanej liczby od 0 do 10000 (tzw. roll). Dokładną ilość otrzymanych satoshi na freebitcoin można zobaczyć w tabelce dostępnej po zalogowaniu, ale największa możliwa wartość to 200$ w postaci BTC. Oprócz tego po każdym rollu otrzymujemy Reward Points (RP), oraz tickety (bilety) na loterię.

 

Przycisk “roll”, który należy kliknąć by zbierać satoshi znajduje się na dole pod zakładką “free btc”. Ilość satoshi, które otrzymujemy za każdy roll można zwiększyć grając w “Multiply btc”. Wystarczy wybrać opcjię “Bet HI” lub “Bet LO”. Wskazujemy tutaj czy wylosowana liczba będzie odpowiednio większa czy mniejsza od podanego przedziału. Przedział zmienia się zależnie od “Win chance” czyli szansy na wygraną, której procent sami sobie wybieramy. Im wyższy procent tym oczywiście mniejsza potencjalna wygrana.

 

Oprócz manualnej gry dostępny jest również automat, który będzie grał według określonych parametrów do czasu spełnienia podanych warunków.

Dostępny jest tu również tak zwany jackpot, który pozwala zgarnąć dodatkowy bonus po trafieniu konkretnej liczby.

 

Freebitcoin to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy kranik kryptowalut. Samo rollowanie może nie wyróżnia go zbytnio na tle innych, ale dodatkowe możliwości powiększania zebranych bitcoinów już tak. Do tego dochodzi oprocentowane jak na lokacie saldo, więc przy większych kwotach nawet nic nie robiąc nasze saldo się powiększa.

Dołącz

Giełdy Krypto

Z Bitcoinem

KRYPTOWALUTY

Network Marketing

Rozważnie korzystaj z propozycji biznesowych

Rozważnie korzystaj z polecanych programów

Wszystkie programy są do Twojej dyspozycji

Każdy może zacząć i działać w PP lub afiliacji

PP i afiliacja zaliczane do telepracy

Działaj z każdego miejsca, skąd tylko chcesz - ONLINE

Ważne:

Z BITCOINEM

Kop Bitcoina za FREE

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

 Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego faktu. Dzięki plikom cookie personalizujemy Twoje odwiedziny ;)

f

finanserka   © 2018

OPEN ON NEW TAB DONATE / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE DAROWIZNA