Blog. Portal informatyczny Wiedza Na Plus. Proste info. Proste wiadomości.


Udostępnij:

Finanse, konta, kredyty

Podróże, loty i hotele

Dom, ogród i wnętrza

Biżuteria dla kobiet i dodatki

👍Dokonując zakupów na naszych stronach, sklepach, również wspierasz moje działania online.

PayPal

Bezpieczeństwo płatności zapewnia

Wesprzyj kryptowalutą

Zbiórka na cel

59,88zł.

48,91zł.

29,94zł.

14,97zł.

59,88zł.

48,91zł.

29,94zł.

14,97zł.

© Network Market's Group Polska

* Zapisując się, akceptujesz politykę prywatności.

Bądź na bieżąco z Nowościami

 

Zapisz się do naszego Newslettera, a otrzymasz rzetelną dawkę wiedzy wprost na Swojego maila.

#subskrybuj
SUBSKRYBUJ open_in_new

  REKLAMA  

  Szukaj i porównuj ceny biletów lotniczych  

  Wspieraj kupując na  

  Wspieraj co miesiąc  

Konto do wpłat PLN: mBank PL19 1140 2004 0000 3102 8343 8531

 

Dla wpłat w innej walucie - mBank:

 

  • USD  07 1140 2004 0000 3912 0845 7030;

  • EUR  05 1140 2004 0000 3012 0845 7022;

  • GBP  52 1140 2004 0000 3212 0845 7048;

 

KOD BIC (SWIFT): BREXPLPWMBK

 

w tytule przelewu: darowizna_imię i nazwisko darczyńcy

  Wykonaj przelew tradycyjny  

  Wesprzyj jednorazowo  

Wesprzyj autora

 

Wszelkie treści, prezentowane na network-marketing.pl, są udostępniane bezpłatnie; nie zamierzam nigdy pobierać za nie żadnych opłat, ani wprowadzać abonamentu.

 

Jednak, mimo wszystko, gdybyście chcieli dobrowolnie wesprzeć autora, i pomóc w rozwoju strony, oraz przyszłej twórczości, proszę o wpłaty na poniższe konta bankowe. Każda pomoc będzie mile widziana.

 

Z tego miejsca bardzo serdecznie dziękuję także tym, którzy zdecydowali się już wesprzeć moją pracę twórczą.

Dlaczego strona Wesprzyj?

 

Jak w zdrowiu, tak i w ostatnich kilku latach zdarzenia na świecie i w Polsce, uszczupliły/ają comiesięczny budżet. Jednak wsparcie jest niezobowiązujące i całkiem dobrowolne.

 

Możesz mnie poznać i sprawdzić jaką propozycję udało mi się stworzyć przez lata, a jeśli rozwiąże ona Twoje potrzeby (czy też zainspiruje), np.: Czy rozpocząć działanie online od strony www, czy też działać w programach partnerskich, afiliacji, czy też otworzyć Swój własny sklep w internecie?, to zawsze możesz wrócić i określić wartość treści udostępnionego przeze mnie kontentu.

Witaj

 

Jak zacząć?

 

Cała historia network-marketing.pl rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy to opublikowałem stronę zespół jelita nadwrażliwego, co z czasem rozrosło się o kolejne publikacje w serwisie, między innymi o wpis na temat choroby Leśniowskiego - Crohna, tak by wszystkie ważne informacje mieć pod ręką i nie przeszukiwać miliony razy internetu, a wtedy informacje o powyższych schorzeniach były bardzo znikome.

 

Z czasem powstała strona i opublikowałem finanserka.pl, która to miała być rozwiązaniem dla bliskiej mi osoby na brak konta bankowego, tak aby sprawdziła bezpośrednio, bez wychodzenia z domu, na spokojnie w internecie, jakie są dostępne rozwiązania w tym temacie, oferowane przez polskie banki. Nie mniej jednak przeszukując dalej internet w tym wątku, przystąpiłem do pierwszej współpracy partnerskiej / afiliacji, gdyż nikt do niczego nikogo nie przymusza, a oferty udostępnione w internecie w czasie dobrego zbytu (reklamy, marketingu) działają na naszą korzyść.

 

W momencie posiadania w swoim portfolio kilku rejestracji w programach partnerskich / afiliacji, powstała myśl o tym czym jest marketing..., i jak definiuje się online? Co prawda złote czasy network marketingu dawno minęły, kiedy to jeszcze rynek nie był tak przesycony i nie trzeba było szukać niszy do działania. Ile jest ludzi na świecie, tyle jest kreatywnych umysłów, dlatego też - to nie totolotek, ale ten, który się "wylosuje", śpiąc w nocy poszerza swój dochód pasywny.

 

Nie odkładając "rękawicy" jeszcze po powstaniu finanserka.pl, jak i w czasie rozpoczęcia działania jako network-marketing.pl, zwróciłem się ku sklepom internetowym i tak powstała: goldsecret.pl, oraz styl.sklep.pl, a także rozpoczęcie działania publikując jako foourside.pl, czy też foourside.com (strona obecnie nieaktywne), co dalej zdeterminowało powstanie destinsgo.com, jak i travel.with.destinsgo.com, także wachlarz z jakiego możesz korzystać, aby mnie wesprzeć pośrednio jest szeroki ;)

 

Jeśli chcesz poznać marketing sieciowy zawsze możesz zerknąć na publikacje zawarte na network-marketing.pl, może coś Cię zainspiruje.

LOKALIZACJA

Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie

TYP

Osoba prywatna

Piotr Konysz

Wesprzyj autora

network-marketing.pl

wesprzyj

Zainspiruj się, wybierz kierunek działania, dzięki naszemu portalowi network-marketing.pl

 

Dzięki własnej stronie www, narzędziom do wykorzystania na blogu, czy fanpagu buduj zaufanie do własnej marki i sukces, zarabiając przy tym online na fundamencie internetu.

Właściciel portalu network-marketing.pl dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Właściciel portalu nie odpowiada również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Portal network-marketing.pl ma charakter informacyjno-reklamowy.

© Network Market's Group Polska

zakupy online

info

narzędzia

network-marketing.pl

#subskrybuj
SUBSKRYBUJ open_in_new

Subskrybuj

#subskrybuj
SUBSKRYBUJ open_in_new

* Zapisując się, akceptujesz politykę prywatności.

Zapisz się do naszego Newslettera, a otrzymasz rzetelną dawkę wiedzy wprost na Swojego maila.

Bądź na bieżąco z nowościami

network-marketing.pl

 Wesprzyj autora