Przejdź »

Pozbądź się wątpliwości

Bądźmy w kontakcie

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Na górę

OPEN ON NEW TAB SUPPORT THE AUTHOR / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE WESPRZYJ AUTORA
Share Social Media
|

FACEBOOK

Odwiedź i polub nas na

f

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

» Rynki zmieniają się

Książki pozostają do Twojej dyspozycji na lata

więcej »

przejdź do kreatorów www »

wesprzyj

Zainspiruj się, wybierz kierunek działania, dzięki naszemu portalowi network-marketing.pl

 

Dzięki własnej stronie www, narzędziom do wykorzystania na blogu, czy fanpagu buduj zaufanie do własnej marki i sukces, zarabiając przy tym online na fundamencie internetu.

Właściciel portalu network-marketing.pl dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Właściciel portalu nie odpowiada również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Portal network-marketing.pl ma charakter informacyjno-reklamowy.

© Network Market's Group Polska

zakupy online

info

narzędzia

network-marketing.pl

#subskrybuj
SUBSKRYBUJ open_in_new

Subskrybuj

#subskrybuj
SUBSKRYBUJ open_in_new

* Zapisując się, akceptujesz politykę prywatności.

Zapisz się do naszego Newslettera, a otrzymasz rzetelną dawkę wiedzy wprost na Swojego maila.

Bądź na bieżąco z nowościami

Tego typu narzędzia zyskują na popularności praktycznie z miesiąca na miesiąc. Nic dziwnego. Dzięki nim stworzenie własnej witryny jest proste. Nie wymaga kodowania. Jest szybkie i dostępne właściwie dla każdego. Już nie tylko osoby, które czują się pewnie jeśli chodzi o techniczne aspekty korzystania z komputerów mogą się zająć tym zadaniem.

 

Na rynku istnieje wiele propozycji skierowanych do różnych grup odbiorców. Mamy więc proste narzędzia pozbawione zaawansowanych funkcji. Korzystają z nich użytkownicy, którzy chcą stworzyć witrynę możliwie szybko i jak najmniejszym nakładem czasu. Bardziej zaawansowane narzędzia umożliwiają tworzenie stron www profesjonalistom oferującym swoje usługi innym podmiotom.

Tego typu narzędzia zyskują na popularności

Kreatory stron www

Oczywiście wszyscy zdajemy sobie sprawę, że są inne metody tworzenia witryn. Mamy tu wiele możliwości. Profesjonalni twórcy kodują strony.

 

Początkujący użytkownicy mogą zdecydować się nawet na założenie profilu firmy czy organizacji w mediach społecznościowych i na tym poprzestać. Warto jednak, aby obie te grupy zastanowiły się nad możliwością tworzenia witryn właśnie za pomocą kreatora stron internetowych.

 

Profesjonalnym twórcom praca z takim narzędziem zaoszczędzi czas i pozwoli na wykonanie większej liczby projektów w krótkim czasie.

 

Właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw, blogerom czy pasjonatom własna strona również się przyda. Pozwoli ona na dotarcie do szerszej grupy odbiorców i wyróżnienie się spośród konkurencji. Umożliwi też umieszczenie w internecie dokładnie takich treści, na jakich im zależy.

Czy kreator stron www to dobre rozwiązanie dla mnie?

Czy warto kupować domenę za pośrednictwem kreatora stron www?

 

Samo stworzenie strony internetowej to za mało, żeby pokazać ją światu. Potrzebna jest jeszcze domena. Chodzi o unikalną i łatwą do zapamiętania nazwę strony. Istnieje wiele podmiotów, które oferują wykupienie domen. Jeśli tworzymy naszą witrynę w kreatorze, warto zdecydować się na wykupienie domeny za jego pośrednictwem. Po pierwsze, jest to rozwiązanie prostsze z technicznego punktu widzenia. Po drugie, często możemy trafić na atrakcyjną ofertę cenową.

Czy można optymalizować SEO w kreatorach?

 

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o widoczność naszej strony w internecie. Opcja optymalizacji stron pod SEO jest dostępna w coraz większej liczbie kreatorów stron www.

Czy można stworzyć stronę responsywną w kreatorze?

 

Responsywna strona internetowa to taka, która dostosowuje swój wygląd do urządzeń mobilnych, czyli smartfonów i tabletów. Obecnie większość kreatorów www ma możliwość tworzenia tego typu witryn. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ w dzisiejszych czasach już ponad 50% ruchu na stronie pochodzi właśnie z telefonów i tabletów.

Własna domena, a kreator stron www?

 

Zasadniczo kreatory umożliwiają stworzenie stron www. Wykupienie domeny jest już inną sprawą. Na szczęście, wiele tego typu narzędzi umożliwia wykupienie domeny.

 

Warto wspomnieć, że stworzenie strony www w kreatorze nie oznacza braku możliwości niezależnego wykupienia domeny.

Kreator stron www bez reklam

 

Kreatory stron internetowych zwykle oferują możliwość darmowego korzystania. Czasami jest to bezpłatny okres próbny, innym razem bezpłatna wersja oferuje reklamy. Oczywiście zdarzają się tez kreatory, które nie wyświetlają reklam w ogóle. Ważne jest żeby odpowiedzieć sobie na pytanie, czy akurat brak wyświetlania reklam jest cechą, na jaką powinniśmy zwracać uwagę wybierając kreator do tworzenia naszych stron www.

Kreator stron www?

 

Jest to to specjalne narzędzie, które służy do tworzenia witryn internetowych. Umożliwia zbudowanie strony od podstaw, albo użycie w tym celu gotowych szablonów. Kreatory stron internetowych mogą być przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników, którzy zawodowo zajmują się web designem, ale też amatorów. Korzystają z nich więc osoby, które tworzą wiele stron dla klientów, jak i tacy, którzy chcą zrobić prostą stronę dla siebie albo swojej firmy.

Wszystko zależy tu tak naprawdę od dwóch kwestii: po pierwsze, jak bardzo jesteśmy biegli w posługiwaniu się tego typu lub podobnymi narzędziami. Po drugie, do jakich dokładnie celów będziemy potrzebowali takiego narzędzia. Jeśli chcemy stworzyć prostą stronę, na której będziemy informować o swojej małej firmie albo hobby, lepiej wybrać prosty kreator.

 

Świetnie sprawdzą się tu propozycje szablonów. Wystarczy metodą przeciągnij i upuść umieścić na takim szablonie pożądane elementu. Potem wystarczy już tylko wypełnić je odpowiednią treścią, grafikami czy nawet filmami. Jeśli chcemy tworzyć bardziej zaawansowane projekty, powinniśmy wybrać narzędzie, które daje dużo więcej możliwości. W tym przypadku będzie nam zależało raczej na możliwości budowania oryginalnej, czasami nawet skomplikowanej, ale zawsze przyciągającej uwagę użytkowników strony.

 

Oczywiście jest to też świetne rozwiązanie dla osób, które są bardziej zaawansowane jeśli chodzi o obsługę podobnych narzędzi. Mniej zaawansowani użytkownicy wybiorą prostsze propozycje. Najczęściej będą to opisane wyżej rozwiązania opierające się na wypełnianiu gotowych szablonów.

Na co zwracać uwagę wybierając narzędzie do tworzenia stron www?

Tworzenie stron WWW może wydawać się zajęciem trudnym, czasochłonnym i skomplikowanym. Osoby, które nie mają do czynienia z web designem na co dzień często myślą, że zbudowanie witryny internetowej wymaga umiejętności kodowania. Faktycznie, do niedawna tak było. Tą dziedziną zajmowali się przede wszystkim informatycy lub inne osoby biegłe w programowaniu.

 

Postęp technologiczny wymusił jednak zmianę w tej dziedzinie. Internet stawał się bardziej dostępny i szybszy. Wzrastała też wydajność komputerów. Na znaczeniu zyskiwał wygląd witryn. Pojawiła się potrzeba tworzenia bardziej złożonych wizualnie projektów.

 

Aby sprostać temu wyzwaniu, potrzebne były nowe narzędzia, które przyspieszyłyby proces budowania witryn. Właśnie w tym celu powstały kreatory stron www. Dzięki nim praca nad wyglądem witryn stała się łatwiejsza i bardziej wydajna. Obecnie na rynku można znaleźć wiele tego typu narzędzi. Duży wybór powoduje, że praktycznie każdy użytkownik znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla niego.

Czytaj więcej

Dzięki poniższym propozycjom znajdź odpowiedni kreator stron www dla Siebie.

przejdź i stwórz własną stronę »

WebWave

CMS

WebWave CMS umożliwia tworzenie zaawansowanych stron, portali i sklepów internetowych na bazie szablonów lub zupełnie od podstaw.

 

Aby zbudować własną stronę nie jest potrzebna żadna wiedza programistyczna. Wystarczy poskładać ją z gotowych klocków w intuicyjnym edytorze. Klikając przycisk „opublikuj” system WebWave automatycznie stworzy kod HTML5, CSS3, JS a także skonfiguruje serwery i bazy danych. W przeciągu kilku sekund strona będzie dostępna w sieci.

 

WebWave CMS jest przeznaczony przede wszystkim dla agencji oraz profesjonalnych twórców stron internetowych, którzy swoje projekty tworzą na zlecenie klientów. Specjalnie dla nich system udostępnia wiele przydatnych funkcji, takich jak: zarządzanie wieloma stronami na raz, nadzorowanie płatności czy opcja „white label”.

przejdź i stwórz własną stronę »

Wix

Wix oferuje kreator za pomocą którego, każda osoba, niezależnie od doświadczenia, może stworzyć profesjonalną stronę internetową, blog czy sklep internetowy. Platforma oferuje także dodatkowe moduły takie jak email marketing, automatyzacje, chat a nawet kreator logo i video.

 

Wix powstał z myślą o małych firmach i osobach prywatnych. Korzystają z niego miliony użytkowników w 190 krajach.

 

W darmowej wersji można korzystać jedynie z kreatora stron. Na stronie wyświetlają się reklamy Wix

OFERTA PROMOCYJNA

przejdź i stwórz własną stronę »

Wordpress

com

W kilku prostych krokach zbuduj witrynę, która będzie się rozwijać razem z Tobą. Skupisz się więc na dzieleniu się swoją pracą, powiększaniu grona odbiorców, czy nawet zarabianiu pieniędzy.

 

Coraz więcej blogerów, małych firm i firm z listy Fortune 500 korzysta z WordPress.com niż wszystkich innych twórców witryn razem wziętych. Jest też dobry powód. Jest to najbardziej dostępne narzędzie do tworzenia witryny internetowej z prostotą „przeciągnij i upuść”, która jest przyjazna dla urządzeń mobilnych. I taki, który pokochają wyszukiwarki.

 

Już tylko kilka kliknięć dzieli Cię od strony, o której zawsze marzyłeś. Bez kodu, bez instrukcji, bez ograniczeń.

 

Odblokuj moc najbardziej elastycznego kreatora stron internetowych na świecie. WordPress.com daje Ci wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia swojej witryny już dziś. Zarządzany hosting WordPress, zapewniający większą szybkość, bezpieczeństwo, przepustowość i pamięć masową. Twoja własna domena, światowej klasy zespół wsparcia, kopie zapasowe i aktualizacje w czasie rzeczywistym i wiele więcej.

SERWERY, DOMENY, HOSTING

przejdź i zarejestruj domenę »

ID

Hosting

IDHosting to serwis działający w branży hostingowej na polskim rynku od 2007 roku. Oferta zawiera usługi hostingu, poczty internetowej, rejestracji domen oraz certyfikatów SSL. Wszystkie usługi uruchamiane są na serwerach, które są własnością firmy i które fizycznie znajdują się w ich Centrum Danych.

 

Hosting, który zdołał podbić serca licznych internautów.

 

Co jest w nim takiego wyjątkowego?

 

Przede wszystkim cena, która jest taka sama zarówno za pierwszy jak i każdy kolejny rok. Jeśli chodzi o domeny internetowe te prezentują sobą dość standardowe ceny, nieco poniżej przeciętnych. Na szczególną uwagę zasługuje jednak niezwykle atrakcyjna cena w promocji, która wchodzi w życie przy zakupie dowolnego serwera WWW. Warto korzystać z niej, gdyż część domen, jak choćby .pl bądź .com.pl dostępne są już za 1 zł!

 

IDHosting zdobywa uznanie dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, oraz szybkiej reakcji pomocy technicznej. W sieci solidność i bezpieczeństwo to luksus, dlatego cechy te są tak pożądane. Jeśli nie celuje się w konkretną, wyspecjalizowaną ofertę, to IDHosting jest dobrym i sprawdzonym wyborem, zarówno pod względem hostingu jak i domen internetowych.

Wygrywaj co godzinę 200 $ w Bitcoinach! Spróbuj za darmo