Polityka cookies

Pozbądź się wątpliwości

Uzyskaj dostęp

OPEN ON NEW TAB SUPPORT THE AUTHOR / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE WESPRZYJ AUTORA
Share Social Media
|

FACEBOOK

Odwiedź i polub nas na

f

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

wesprzyj

Zainspiruj się, wybierz kierunek działania, dzięki naszemu portalowi network-marketing.pl

 

Dzięki własnej stronie www, narzędziom do wykorzystania na blogu, czy fanpagu buduj zaufanie do własnej marki i sukces, zarabiając przy tym online na fundamencie internetu.

Właściciel portalu network-marketing.pl dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Właściciel portalu nie odpowiada również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Portal network-marketing.pl ma charakter informacyjno-reklamowy.

© Network Market's Group Polska

zakupy online

info

narzędzia

network-marketing.pl

#subskrybuj
SUBSKRYBUJ open_in_new

Subskrybuj

#subskrybuj
SUBSKRYBUJ open_in_new

* Zapisując się, akceptujesz politykę prywatności.

Zapisz się do naszego Newslettera, a otrzymasz rzetelną dawkę wiedzy wprost na Swojego maila.

Bądź na bieżąco z nowościami

przejrzyj programy »

Jakie rozwiązania mamy dla Ciebie?

Nasza oferta

Istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć otwarcie własnego sklepu online. Oczywiście, otwarcie sklepu internetowego wymaga odpowiedniego przygotowania, zarządzania i promocji. Jednak z uwagi na wiele korzyści, jakie niesie ze sobą prowadzenie biznesu online, może być to atrakcyjna opcja dla wielu przyszłych lub już obecnych przedsiębiorców.

 

Od czego należy zacząć tworzenie własnego sklepu internetowego? Niezależnie od tego, czy masz już pomysł na własny sklep internetowy, czy dopiero szukasz sposobu na swój biznes, przeczytaj jakie działania są istotne przy założeniu sklepu internetowego i jakie zwiększą Twoją szansę na sukces.

 

Biorąc pod uwagę dynamiczny wzrost wydatków Polaków w internecie, oraz rosnącą popularność, jak i zaufanie do tego rodzaju zakupów, można przypuszczać, że posiadanie własnego sklepu internetowego to obecnie atrakcyjna propozycja biznesowa. Warto jednak pamiętać, że bez odpowiednich inwestycji finansowych, pierwsze zyski mogą nie pojawić się nawet w kolejnym miesiącu. Prowadzenie własnego sklepu internetowego to zdecydowanie długoterminowe przedsięwzięcie. Okres przejściowy, związany z niższą sprzedażą, w którym będziesz się uczył specyfiki e-Commerce i będziesz zdobywał lojalność klientów, może trwać nawet rok czy dwa. Dodatkowo, trzeba mieć na uwadze, że w obliczu rosnącej konkurencji, wiele sklepów internetowych po prostu zamyka się, a te, które nie są w stanie dotrzeć do klienta, mogą okazać się nieopłacalne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami

Własny sklep online

R E K L A M A

na górę

strony

bądź

#najlepszy

ruch na stronie, którą posiadasz

#monetyzuj

łącząc surfing online, własny biznes z przyjemnością

#zarabiaj

zawarte kampanie z treściami na własnej stronie

#promuj

#wybierz

najodpowiedniejszy dla siebie program z którym chcesz działać

#NetworkMarketing


Personalizuj z własnym nadrukiem

Mockup Generator

 

Gadżety, prezenty, upominki

więcej o platformie »

sprawdź cupsell »

cupsell

Cupsell jest to bardzo interesująca, a zarazem innowacyjna firma, która oferuje możliwość utworzenia własnego sklepu. Niby na razie nie jest to nic odkrywczego, ale... Dzięki Cupsell dostajesz gotowy zestaw narzędzi, dzięki któremu będziesz mógł z ogromną łatwością zacząć kupować i sprzedawać tam wiele przedmiotów z oryginalnymi nadrukami. W ofercie dostępne są między innymi koszulki, bluzy, kubki, czapki, plecaki, bokserki, case na telefon czy body dziecięce. Produktów, na których możemy stworzyć własny nadruk jest jeszcze więcej.

 

Przede wszystkim wśród opinii internautów na platformie istnieje głównie możliwość stworzenia własnej marki odzieżowej stworzonej w oparciu o zasoby platformy i jest to bezapelacyjnie dobry pomysł. Większością spraw zajmuje się firma udostępniająca sklep. Do zadań użytkownika należy tylko stworzenie projektów i ustalenie ceny. Oczywiście warto też zadbać o właściwą reklamę czy też samodzielne pozycjonowanie swojego sklepu.

przejdź do wix »

wix

sklep

Wix eCommerce to kompletne rozwiązanie dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność online, sprzedawców detalicznych przenoszących swój sklep do sieci a także marek, które generują milionowe przychody. Nasz wiodący w branży kreator sklepu internetowego i zaawansowane funkcje biznesowe ułatwiają uruchomienie, prowadzenie i rozwijanie firmy.

 

Stwórz sklep internetowy od podstaw dzięki narzędziom kreatora stron Wix, które pomogą Ci zbudować odnoszący sukcesy biznes online. Miliony użytkowników nie mogą się mylić, że Wix ułatwia zbudowanie profesjonalnej strony/sklepu w sieci.

 

Promuj swoją firmę, zaprezentuj swoje dzieła, stwórz sklep internetowy lub wypróbuj swoje pomysły. Wix to edytor stron internetowych wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć profesjonalną, darmową stronę wysokiej jakości.

przejdź do webwave »

dołącz do ecwid »

ecwid

Ecwid to platforma do tworzenia i zarządzania sklepem internetowym w chmurze. Ponad milion sprzedawców w 175 krajach z niej korzysta, ponieważ oferuje ona jedną z najlepszych opcji połączenia Twojego sklepu internetowego do strony internetowej, sieci społecznościowej lub marketplace (lub do wszystkich tych miejsc jednocześnie). Ecwid (integracja) jest dostępny w kreatorze Webwave.

 

Stworzenie strony z Ecwidem zajmuje tylko 5 minut, ponieważ narzędzia do edycji są bardzo intuicyjne. Pozwalają również na dodanie sklepu internetowego do Twojej witryny za pomocą technologii, która naśladuje istniejący projekt. Nie musisz instalować żadnego oprogramowania ani zmieniać kodów.

przejdź do wordpressa »

więcej o ec-at »

testuj za free »

ec-at

Ec-at automatyczny sklep internetowy, to nowoczesne rozwiązanie sprzedaży online w technologii dropshipping, który będzie wyglądać dokładnie tak, jak TY tego chcesz. Nie narzucamy w tej kwestii żadnych ograniczeń, gdyż sklepy działają na WordPressie.

 

Bez znajomości programowania, stworzysz piękny i niepowtarzalny sklep internetowy. W przypadku produktów pobranych z bazy cała wysyłka odbywa się bez Twojej ingerencji. Wszystko dzięki współpracy opartej na dropshippingu. To hurtownia zintegrowana z systemem zajmuje się magazynowaniem, pakowaniem a następnie wysyłką sprzedanych przez Ciebie towarów. Kiedy większość platform sklepowych koncentruje cały nakład sił na wsparcie prowadzące tylko do założenia sklepów (podpisanie umowy), ec-at skupia się przede wszystkim na ich właścicielach. Własny sklep internetowy to wielka szansa, ale także liczne wyzwania. W tej kwestii zawsze możesz liczyć na support techniczny, oraz zaangażowanych właścicieli innych sklepów, którzy tworzą grupę wsparcia na Facebooku.

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera


R E K L A M A

sprawdź »

Stwórz swoją własną markę i rozwijaj ją online

Wykorzystaj potencjał internetu

Stwórz swoją wspaniałą historię działając w marketingu bezpośrednim

Nie musisz mieć działalności gospodarczej aby rozpocząć

Nie musisz też posiadać własnych produktów do sprzedaży.

 

Wiadomo, że nie w każdej branży jest taka możliwość, jednak istnieje wiele korzyści wynikających z tego rodzaju formy pracy, które przekonują, że firma internetowa to dobry pomysł na biznes.

» Rynki zmieniają się

Książki pozostają do Twojej dyspozycji na lata

więcej »

Wszystko oczywiście jest w Twoich rękach i zależy od aktywności z jaką będziesz działać, przy całkowitej swobodzie działania!