Pod pojęciem sieć afiliacyjna kryją się programy partnerskie.

Rynek tego typu rozwiązań rośnie w tempie około 10 procent rocznie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sieć_afiliacyjna
FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

Share Social Media
|
OPEN ON NEW TAB SUPPORT THE AUTHOR / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE WESPRZYJ AUTORA
Wszystko oczywiście jest w Twoich rękach i zależy od aktywności z jaką będziesz działać, przy całkowitej swobodzie działania!
już posiadanych
korzystać z
narzędzi
strona www, blog, fanpage
narzędzi
online
chęci, zaangażowania, kreatywności
własnych
umiejętności

Polityka prywatności

Kontakt

Zasady

Właściciel portalu network-marketing.pl dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Właściciel portalu nie odpowiada również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Portal network-marketing.pl ma charakter informacyjno-reklamowy.

Imię
Twój e-mail:
Zgoda

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z promocjami, produktami i nowościami na mój adres e-mail ze strony network-marketing.pl. Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w dowolnym momencie. Obowiązuje polityka prywatności network-marketing.pl

SUBSKRYBUJ
SUBSKRYBUJ
Formularz został wysłany poprawnie — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola poprawnie!

📧 Newsletter

Sieci afiliacyjne
FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

KORZYŚCI
KORZYŚCI dla partnerów
KORZYŚCI dla reklamodawcy
Główną koncepcją marketingu afiliacyjnego jest rozpowszechnianie produktów/usług reklamodawcy na stronach internetowych, przy założeniu że użytkownicy danej strony www stanowią grupę docelową na reklamowany produkt. Na przykład produkty finansowe (konta bankowe) powinny być reklamowane na stronach o tematyce finansowej. Przy przestrzeganiu tych zasad można uzyskać największe korzyści, które są różne w zależności od uczestnika sieci.
  • zarabianie prowizji na reklamowaniu produktów reklamodawcy,

.

  • dostęp do narzędzi reklamowych

  • rozpowszechnienie produktów/usług,

.

  • zdobycie nowych,

.

  • potencjalnych klientów,

.

  • zdobycie nowych klientów,

.

  • wzrost znajomości marki.

CEL AFILIACJI
Głównym zadaniem sieci afiliacyjnych jest otwarcie nowych kanałów do sprzedaży produktów lub usług reklamodawców poprzez strony internetowe zapisanych do programu partnerów.
UCZESTNICY
Sieci afiliacyjne składają się z czterech głównych podmiotów:

Affilate Service Provider (dostawca usług) – właściciel sieci afiliacyjnej (firma), zwany również providerem. Dysponuje własnym systemem, w którym zliczane są wyświetlenia, kliki w reklamę lub dokonane akcje, poszczególnych partnerów, jak również reklamodawców.


Reklamodawca/Usługodawca – firma udostępniająca swoje produkty w sieci afiliacyjnej partnerom. To on definiuje wynagrodzenie, czyli za jaką akcję zostanie przyznana prowizja. Każdy reklamodawca daje sieci afiliacyjnej kreacje graficzne czy też linki tekstowe do dyspozycji, które udostępniane są przez system programu partnerskiego partnerom.

 

Partner – właściciel strony internetowej, który prezentuje na swojej stronie produkty reklamodawcy i zarabia za rozpowszechnianie produktu prowizję.


Klient – użytkownik strony internetowej partnera, który dokona akcji na tej stronie. Akcja może być różnie zdefiniowana przez Reklamodawcę, jako: kliknięcie w reklamę (np. banner), wyświetlenie reklamy, wypełnienie formularza zgłoszeniowego, zakup produktu lub usługi.

bez zbędnych formalności, możesz zacząć
Bez
inwestycji
Całkowicie
legalnie
Pomoc i
wsparcie
niezbędne informacje, oraz dokładne instrukcje
i bezpieczny sposób

Treści wysokiej jakości, wiarygodność, regularność i zaangażowana społeczność są kluczowymi czynnikami wpływającymi na efekty współpracy z sieciami afiliacyjnymi. Sieci są dobrą alternatywą dla wszystkich, przede wszystkim dla blogerów, osób pracujących na etacie poszukujących dodatkowego zarobku, czy też osób pozostających w domu z różnych powodów (poszukujących pracy), którzy dysponują własnym czasem, aby korzystanie z sieci internet w wolnym czasie połączyć z zarabianiem online. Sieci afiliacyjne dają możliwość współpracy ze znanymi markami, chwytania spraw w swoje ręce, by zacząć zarabiać, np.: na swojej stronie internetowej. Niewiele osób korzysta z tego rozwiązania, ale liczba ta wykładniczo rośnie.

najodpowiedniejszy dla siebie program z którym chcesz działać

#wybierz

#promuj

kampanie zgodne z treściami, które zawarłeś na własnej stronie

#zarabiaj

łącząc surfing online, własny biznes z przyjemnością

#monetyzuj

ruch na stronie, którą posiadasz

bądź #najlepszy

Na górę

W sieci afiliacyjnej MyLead możesz zarabiać bez wychodzenia z domu. Jest to kompleksowa platforma oferująca różnorodne programy partnerskie. Nie musisz inwestować pieniędzy ani posiadać specjalnych umiejętności.

 

MyLead oferuje około 2000 kampanii z ponad 15 kategorii, dzięki czemu każdy będzie miał coś, co czuje się komfortowo w udostępnianiu i promowaniu, a perspektywa znalezienia idealnej grupy docelowej jest jak najwyższa.

 

Możliwości są nieograniczone. Możesz promować wybrane programy partnerskie na dowolnej stronie internetowej, o której myślisz. Może to być Twój blog, fanpage na platformach społecznościowych lub dedykowane fora. Możesz tworzyć posty lub po prostu umieszczać spersonalizowane linki, gdziekolwiek chcesz.

MyLead

zarejestruj się »

GOTOWY BY ROZPOCZĄĆ?

poznawaj i rejestruj się za darmo

PRZEJDŹ »

Do dzieła »

kontakt »

Będąc częścią Axel Springer i United Internet Groups, Awin jest globalną siecią afiliacyjną. Dzięki ShareASale grupa Awin składa się z 15 biur na całym świecie, 1000 pracowników, 100 000 współpracujących wydawców i 15 500 reklamodawców, łączących klientów z markami w ponad 180 krajach na całym świecie. Działając w branży detalicznej, telekomunikacyjnej, turystycznej i finansowej.

 

Awin tworzy zaufane partnerstwa, które napędzają wzrost. Globalna sieć marketingu afiliacyjnego umożliwia reklamodawcom i wydawcom (partnerom) różnej wielkości łączenie się i rozwijanie swoich działalności online.

 

Jeśli Twoja decyzja została podjęta, a Awin jest dla Ciebie odpowiednią ofertą, skorzystaj teraz z możliwości zarabiania na swojej witrynie.

zarejestruj się »

Avin Inc.

Bądźmy w kontakcie

Pozbądź się wątpliwości

Przejdź »

webePartners powstało w 2009 roku jako pierwsza sieć afiliacyjna w Polsce.

 

WebePartners to platforma do współpracy reklamodawców z wydawcami, w modelach rozliczanych za efekty. Dzięki temu zarabia każda z zaangażowanych stron: Wydawcy, Reklamodawcy i sieć afiliacyjna.

 

Rozwój technologii, powszechna dostępność do internetu, powstanie mediów społecznościowych i niezliczonej ilości aplikacji mobilnych sprawiły, że na afiliacji może dzisiaj zarabiać każdy!

 

Dołącz do najlepszych Wydawców i Reklamodawców, którzy już zarabiają online dzięki afiliacji. Współpracujemy z największymi markami i niszowymi serwisami, dzięki czemu masz pewność, że znajdziesz partnerów najlepszych dla swojej branży.

Webe

Partners

zarejestruj się »