Polityka prywatności

Kontakt

Właściciel portalu network-marketing.pl dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Właściciel portalu nie odpowiada również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Portal network-marketing.pl ma charakter informacyjno-reklamowy.

kontakt »

Programy finansowe

Odpowiedni START to wymierny ZYSK.

Nasza oferta

Jakie rozwiązania mamy dla Ciebie?

przejrzyj programy »

W Polsce istnieje około 70 sieci afiliacyjnych, dzięki którym możemy zarabiać na różnego rodzaju produktach i usługach w internecie. Poniżej przedstawiamy sieci afiliacyjne ściśle związanymi z produktami bankowymi, bo polecanie ofert bankowych i produktów bankowych jest jednym z najbardziej dochodowych sposobów zarabiania w internecie.

 

Wymienione poniżej sieci afiliacyjne w swojej ofercie posiadają głównie programy partnerskie banków i dają możliwość zarabiania na produktach bankowych jak: konta bankowe, lokaty, produkty inwestycyjne, kredyty i pożyczki.

 

Zapraszamy

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Jesteś właścicielem serwisu internetowego lub prowadzisz bloga? Masz stałe grono zaangażowanych odbiorców? Wykorzystaj to!

 

Program jest dla każdego pełnoletniego użytkownika internetu; w tym właścicieli stron WWW, forów i blogów internetowych, baz mailingowych, doradców kredytowych (którzy mogą wykorzystywać wnioski np. do otwierania kont bankowych swoim klientom). Każdy, kto nie ma jeszcze swojej strony WWW, a chce rozpocząć zarabianie on-line otrzyma od nas pakiet gotowych narzędzi. Zadaniem Partnera będzie ich promowanie w mediach społecznościowych, katalogach, wyszukiwarkach.

m2m

partner

rejestruj do programu »

To program pozwalający zarabiać w sieci za pomocą innowacyjnych narzędzi, które porównują produkty finansowe dostępne na rynku.

 

To program pozwalający zarabiać w sieci za pomocą innowacyjnych narzędzi, które porównują produkty finansowe dostępne na rynku. Udostępniamy na zasadach komercyjnych zasoby, celem wzbogacenia kontentu naszej strony internetowej. Dzięki intuicyjnej i funkcjonalnej charakterystyce interfejsu, do wykorzystania narzędzi nie potrzebne jest posiadanie praktycznie żadnej wiedzy informatycznej. Co więcej, nie trzeba być nawet właścicielem domeny internetowej. Aby zacząć aktywnie działać wystarczy wyposażyć własną stronę w narzędzia oferowane przez program lub stworzyć taką stronę zupełnie od nowa. Pamiętaj, że jako nasz Partner masz przez cały czas do dyspozycji pomoc dedykowanego konsultanta.

Rozpoczęcie zarabiania w sieci, dzięki dostępnym narzędziom, oraz pomocy jest bardzo proste i efektywne.

Comperia

partner

rejestruj do programu »

To platforma transakcyjna, dzięki której każdy kto poleca produkty Reklamodawców na swoich serwisach www - otrzymuje wynagrodzenie.

 

Na rynku już ponad 10 lat, zaufanych wydawców 21 tysięcy i niemal 100 dużych Reklamodawców. Rozliczają tylko za efekt, co gwarantuje rentowność i skuteczność prowadzonych kampanii. Programy pogrupowane są w kategorie tematyczne. Dzięki temu sprawnie wyszukasz kampanię odpowiednią dla użytkowników do których docierasz.

 

Do Twojej dyspozycji jest 7 osobowy zespół obsługi Wydawców, który służy pomocą w kwestii prowadzenia kampanii reklamowych.

Bankier

partner

rejestruj do programu »

bez zbędnych formalności, możesz zacząć
Bez
inwestycji
Całkowicie
legalnie
Pomoc i
wsparcie
niezbędne informacje, oraz dokładne instrukcje
i bezpieczny sposób

sprawdź »

szablon finanse »

szablon podróże »

najodpowiedniejszy dla siebie program z którym chcesz działać

#wybierz

#promuj

kampanie zgodne z treściami, które zawarłeś na własnej stronie

#zarabiaj

łącząc surfing online, własny biznes z przyjemnością

#monetyzuj

ruch na stronie, którą posiadasz

bądź #najlepszy

Wszystko oczywiście jest w Twoich rękach i zależy od aktywności z jaką będziesz działać, przy całkowitej swobodzie działania!
już posiadanych
korzystać z
narzędzi
strona www, blog, fanpage
narzędzi
online
chęci, zaangażowania, kreatywności
własnych
umiejętności
Stwórz swoją własną markę i rozwijaj ją online
Wykorzystaj potencjał internetu
Stwórz swoją wspaniałą historię działając w marketingu bezpośrednim

Nie musisz mieć działalności gospodarczej aby rozpocząć

Nie musisz też posiadać własnych produktów do sprzedaży.

 

Wiadomo, że nie w każdej branży jest taka możliwość, jednak istnieje wiele korzyści wynikających z tego rodzaju formy pracy, które przekonują, że firma internetowa to dobry pomysł na biznes.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

Share Social Media
|
OPEN ON NEW TAB SUPPORT THE AUTHOR / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE WESPRZYJ AUTORA

Na górę

Bądźmy w kontakcie

Pozbądź się wątpliwości

Przejdź »

To internetowy program partnerski, dzięki któremu możesz zarabiać na polecaniu najlepszych produktów finansowych i pozafinansowych bez wychodzenia z domu!

 

I wcale nie musisz znać się na finansach – wystarczy, że masz chęć i zapał do pracy! Już na starcie otrzymasz fachową pomoc, oraz unikalne narzędzia, które pomogą Ci promować oferty znanych i popularnych instytucji.

 Wystarczy, że:

  • masz własną stronę WWW (m.in. blog, portal tematyczny, forum),

  • jesteś osobą pełnoletnią,

  • jesteś osobą fizyczną lub prowadzisz bądź reprezentujesz firmę,

  • szukasz sposobu na dodatkowy zarobek,

  • chcesz zacząć zarabiać już dziś.

eBroker

partner

rejestruj do programu »