Własna strona www

Polecamy

Ochrona dowodu osobistego

Ochrona tożsamości

Przedstawione powyżej programy, to tylko część programów, które Ci przedstawiliśmy. Korzystaj z naszego serwisu w pełni, poznaj wszystkie. Wybierz najodpowiedniejszy dla Siebie. Przystąp i buduj Swoją niezależność finansową wykorzystując marketing w pełni, programy partnerskie, czy też fundusze inwestycyjne. Podejmij wyzwanie prowadzenia własnego biznesu, kierowanego przez odpowiednią kadrę menadżerską. Rozwiń skrzydła z Własną franczyzą, zautomatyzowanym w pełni serwisem internetowym, czy też lokowaniem funduszy w lokaty bankowe.

Podobne zasady warto wcielić w życie również, gdy wysyłamy maile reklamowe. Wiadomości do klientów również muszą być kompleksowe, treściwe i atrakcyjne graficznie. Nikt nie lubi czytać obszernych, nic nie wnoszących tekstów. Dobrym wyjściem jest tutaj użycie banera, który skupi uwagę. Kolorowy element zostanie zauważony, a sam potencjalny klient dostanie się przez niego na stronę docelową, na czym najbardziej zależy nadawcy. Jeśli chodzi natomiast o wykorzystanie portali społecznościowych, do promowanych linków warto dodać ciekawe zdjęcia, zabawną grafikę lub zagadkową treść. Takie rozwiązania z pewnością przykują uwagę wielu użytkowników, w tym przede wszystkim – potencjalnych klientów.

 Zapewne zadają sobie Państwo pytanie - jak wysokie zarobki przynoszą takie programy afiliacyjne? Wszystko zależy od zleceniodawcy. Na promowanie swoich produktów czy usług poprzez afiliację decydują się głównie firmy z branży produktów, na które są narzucane wysokie marże (głównie: usługi finansowe i edukacyjne, wyroby jubilerskie oraz e-booki), a to sprawia, że wynagrodzenia mogą być naprawdę wysokie. Na przykład, promowanie kredytu hipotecznego może przynieść prowizje sięgające nawet 0,5% od wysokości kredytu. Jeśli więc osoba zdecyduję się na skorzystanie z oferty, którą wystawiliśmy i uzgodni z bankiem warunki na taki kredyt o wysokości 300 000 zł, wtedy nam przypadnie aż 1500 zł i to tylko za umieszczenie baneru lub reklamy na stronie, na którą potencjalny klient wszedł.

 Wynagrodzenie zależy od bardzo wielu czynników - od stawek płatnych tylko za wypełnienie przez klienta formularza kontaktowego na stronie reklamodawcy, aż po zakup przez niego usług finansowych czy produktów. Czasem wystarczy, że klient zostawi tylko numer telefonu na stronie reklamodawcy, a my już możemy cieszyć się z generowanego przychodu. Wysokość wypłaty idzie również w parze z wielkością programów, wartością sprzedawanych produktów i usług oraz liczbą osób, do których dotrze reklama. Każda kampania jest inna, ale zasady poznajemy od razu, gdy zdecydujemy się wejść w sieci afiliacyjne.

Działania odbywają się przede wszystkim w obrębie sieci społecznościowych, stron z ogłoszeniami i witryn internetowych, tworzonych z reguły pod prowadzone kampanie reklamowe. Powszechnie stosuje się też mailingi reklamowe wysyłane do potencjalnych klientów. W wiadomościach rozsyłanych na szeroką skalę znajdują się przede wszystkim treści zachęcające do skorzystania z oferty.

 Co sprawi, że potencjalny klient zainteresuje się naszą propozycją? Pierwszy czynnik to dobrze wypromowana strona internetowa, na której znajduje się prezentacja produktów lub usług. Istnieje wiele technik pomagających osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Bardzo dużo zależy od użycia odpowiednich słów kluczowych w publikowanych tekstach. Na tym etapie warto wcielić się w rolę klienta i spróbować wyszukać treści, które sami będziemy reklamować. W ten sposób przyjdą nam do głowy konkretne i przydatne frazy kluczowe. Co ważne, wszystkie treści muszą być napisane przystępnym językiem i w sposób zachęcający do skorzystania z danej oferty. Sieć afiliacyjna nierzadko składa się z dużej liczby reklamodawców próbujących sprzedać podobne produkty lub usługi, dlatego warto skupić się na unikalności i wyjątkowości przygotowywanych tekstów. W ten sposób uda się wyróżnić na tle konkurencji.

Giełdy kryptowalut - przegląd

Giełdy preferowane

Zadbaj o wizerunek firmy z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy kilka minut, by stworzyć profesjonalną stronę internetową. Gdziekolwiek jesteś, masz zapewniony dostęp do wszystkich narzędzi, które pozwolą zrealizować Ci najbardziej oryginalne pomysły.

Jeśli Twoja strona potrzebuje odwiedzin ściśle określonej grupy użytkowników, to trafiłeś w dobre miejsce. Nasze możliwości zapewnią Ci wymaganą elastyczność i efektywność, niezbędną do wypromowania każdego rodzaju produktu. Ruch w Twoim serwisie będzie zawsze na ustalonym przez Ciebie poziomie.

Utwórz konto z darmową aplikacją Ojooo App i zacznij oszczędzać na połączeniach i wiadomościach tekstowych.

Dołącz

opłaty w zależności od stawki za reklamę

To najnowszy model biznesowy pozwalający bez jakiejkolwiek inwestycji, zarabiać jedynie odblokowując ekran swojego telefonu.

 • Wypłaty są realizowane w FuturoCoin na nasz portfel FN Wallet

 • Struktury, które stworzyliśmy do tej pory w FutureNet czy FutureAdPro automatycznie przechodzą do Banners App!

 • Tutaj również zarabiamy 5 poziomów w dół tak jak ma to miejsce w FutureAdPro

Dołącz

Więcej

darmowy

czyli, wszystkich produktów biznesowych FutureNet

  Warto poświęcić więcej czasu na to, aby odpowiednio dobrać programy afiliacyjne oraz formaty promocyjne do tematyki i szaty graficznej strony. Dzięki temu marketing afiliacyjny, zamiast być nachalną reklamą, stanie się dogodnym z punktu widzenia użytkownika uzupełnieniem strony o treści e-commerce’owe.

 

 Przykładowo: program afiliacyjny, który promuje kredyt samochodowy będzie dobrze pasował do strony o tematyce motoryzacyjnej, jednak już gorzej do bloga na temat urządzania wnętrz, gdzie lepiej sprawdzą się kampanie kredytów gotówkowych, czy też programów cashbackowych, (takich jak Refunder.pl).

 

  Marketing afiliacyjny wyrósł na bazie jednego modelu rozliczeniowego – CPS (cost per sale), w którym partner otrzymywał wynagrodzenie za sprzedaż produktu. Obecnie dostępnych jest co najmniej sześć modeli, w tym modele mieszane (łączone, np. wynagrodzenie za złożenie wniosku i sprzedaż produktu), m.in. CPL (cost per sale), w którym afiliant otrzymuje wynagrodzenie za pozostawienie poprawnych danych do kontaktu czy CPA (cost per action), gdzie wypłata prowizji przysługuje za wykonanie konkretnej czynności. Aliliacja tym samym wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników sieci i otwiera coraz to nowe możliwości w świecie e-commerce.

 Głównym założeniem marketingu afiliacyjnego jest delegowanie wszelkich działań marketingowych i reklamowych konkretnej osobie lub grupie osób, czyli tzw. partnerom. W drugim przypadku efekt może być nawet kilkukrotnie lepszy, dzięki połączonym siłom wielu specjalistów. Ta metoda pozwala w krótkim czasie osiągnąć zadowalające rezultaty. Samym partnerom natomiast daje nieograniczone możliwości zarobku, ponieważ system jest prowizyjny i wynagrodzenie zależy wyłącznie od efektu. Osoba realizująca działania może osiągnąć wysokie przychody w zależności od zaangażowania i liczby projektów, w których uczestniczy. Raz stworzone treści reklamowe będą procentować przez dłuższy okres czasu.

 Dobrze prowadzona kampania marketingowa może sprawić, aby potencjalny klient trafił na promowaną stronę internetową. W tym celu stosuje się linki i banery dostarczane osobom, które znajdują się w sieci afiliacyjnej, a te z kolei mają za zadanie dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

Zainteresowany?

Uzyskaj dostęp do:

Jeśli chcesz codziennie zasypiać ze spokojem i budzić się ze świadomością, że niezależnie od tego, czy stracisz Swoje pierwsze źródło dochodu, to zawsze masz drugie? Mieć zapewnione poczucie bezpieczeństwa. Mniej się stresować, nie czuć się jak zakładnik jednej pensji i mieć więcej swobody w działaniu.

 

Teraz możesz wykorzystać Swoją szansę i cieszyć się większym bezpieczeństwem i niezależnością. Z drugiej strony możesz cały czas rozmyślać o tym, czy warto i nigdy się tego nie dowiedzieć. Jeśli chcesz, zdecyduj, czy tego chcesz.

Dołącz

Więcej

FN INFO

możliwy wkład, start już od $10

PLATFORMA REKLAMOWA FUTURENET

Platforma reklamowa FutureNet

Polecamy

Procent składany i oszczędzanie

Dzięki FutureNet otrzymujesz dostęp również do:

KOPARKA FUTUROCOINA - FTO

REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ W INTERNECIE

Kluczowy dobór kampanii reklamowej

 Istotne jest, aby wydawca dobrał odpowiedni dla siebie program afiliacyjny, który koresponduje kontekstowo z tematyką prowadzonej strony lub podejmowanymi działaniami marketingowymi. Poza emisją reklam na stronach internetowych wydawcy generują przychody w programach partnerskich przy pomocy:

 • Facebooka (kierując ruch z reklam na Faceooku do stron sprzedażowych),

 • przy pomocy Google Adsense (kierując użytkowników z reklam do stron z ofertami),

 • wysyłając mailingi reklamowe,

 • przy użyciu reklam w aplikacjach mobilnych,

 • za pośrednictwem porównywarek cen, porównywarek produktów finansowych i stron z kuponami (rabatami).

 

 Sieć afiliacyjna odpowiada za całokształt działań związanych z obsługą programów afiliacyjnych. Składa się na to wdrożenie kampanii reklamowej, zliczanie leadów i sprzedaży, odpowiedzi na pytania afiliantów oraz rozliczanie prowizji. Za każdy program afiliacyjny odpowiada przynajmniej jedna osoba (tzw. account), którego zadaniem jest pilnowanie wskaźników efektywności (KPI) kampanii reklamowej tak, aby zadowolić obie strony: wydawców i reklamodawców. Program afiliacyjny musi być tak zaprojektowany, aby ruch dostarczony przez afiliantów pozwalał reklamodawcy na sprzedaż swoich produktów i jednocześnie gwarantował przychód dla afiliantów.

Jesteś właścicielem serwisu internetowego lub prowadzisz bloga? Masz stałe grono zaangażowanych odbiorców? Wykorzystaj to!

 Program jest dla każdego pełnoletniego użytkownika internetu; w tym właścicieli stron WWW, for i blogów internetowych, baz mailingowych, doradców kredytowych (którzy mogą wykorzystywać wnioski np. do otwierania kont bankowych swoim klientom). Każdy, kto nie ma jeszcze swojej strony WWW, a chce rozpocząć zarabianie on-line otrzyma od nas pakiet gotowych narzędzi. Zadaniem Partnera będzie ich promowanie w mediach społecznościowych, katalogach, wyszukiwarkach.

Dołącz

Citizens from Poland only

darmowy

Polecamy

??? Zagubiony dowód osobisty

To internetowy program partnerski, dzięki któremu możesz zarabiać na polecaniu najlepszych produktów finansowych i pozafinansowych bez wychodzenia z domu! I wcale nie musisz znać się na finansach – wystarczy, że masz chęć i zapał do pracy! Już na starcie otrzymasz fachową pomoc, oraz unikalne narzędzia, które pomogą Ci promować oferty znanych i popularnych instytucji.

 Wystarczy, że:

 • masz własną stronę WWW (m.in. blog, portal tematyczny, forum),

 • jesteś osobą pełnoletnią,

 • jesteś osobą fizyczną lub prowadzisz bądź reprezentujesz firmę,

 • szukasz sposobu na dodatkowy zarobek,

 • chcesz zacząć zarabiać już dziś.

Dołącz

Citizens from Poland only

darmowy

To Program pozwalający zarabiać w sieci za pomocą innowacyjnych narzędzi, które porównują produkty finansowe dostępne na rynku. Udostępniamy na zasadach komercyjnych zasoby, celem wzbogacenia kontentu strony internetowej. Dzięki intuicyjnej i funkcjonalnej charakterystyce interfejsu, do wykorzystania narzędzi nie potrzebne jest posiadanie praktycznie żadnej wiedzy informatycznej. Co więcej, nie trzeba być nawet właścicielem domeny internetowej. Aby zacząć aktywnie działać wystarczy wyposażyć własną stronę w narzędzia oferowane przez program lub stworzyć taką stronę zupełnie od nowa. Pamiętaj, że jako nasz Partner masz przez cały czas do dyspozycji pomoc dedykowanego konsultanta.

 Rozpoczęcie zarabiania w sieci, dzięki dostępnym narzędziom, oraz pomocy jest bardzo proste i efektywne.

Dołącz

Citizens from Poland only

darmowy

 Marketing afiliacyjny zdobywa coraz większą popularność wśród reklamodawców z powodu dużej skuteczności działań reklamowych prowadzonych w tym modelu. Ten rodzaj marketingu jest również bardzo popularny wśród wydawców (właściciele witryn internetowych, blogerzy), którzy dobierając odpowiedni do kontekstu własnej strony program afiliacyjny (reklamowy), uzyskują stabilne źródło przychodów. W skrócie – afiliacja nastawiona jest na efekt. W zależności od kampanii jest nią rejestracja użytkownika, złożenie zapytania ofertowego czy też sprzedaż reklamowanego produktu. Wydawcy nie otrzymują wynagrodzenia za samo wyświetlenie reklamy

 

 

Pośrednik w e-commerce

 

 Sieci afiliacyjne są pośrednikiem pomiędzy reklamodawcami a wydawcami. Współpracują z dużą liczbą reklamodawców oraz posiadają rozbudowaną sieć uczestników (afiliantów). Dzięki temu obie strony są zadowolone z efektów. Duża liczba reklamodawców zapewnia szeroki wachlarz kampanii reklamowych dla właścicieli witryn, zaś rozbudowana sieć partnerów zapewnia nieustanne źródło ruchu w poszczególnych programach. Dla Partnerów ważne jest to, że programy afiliacyjne są skupione w jednym miejscu. Nie muszą podpisywać umów z wieloma reklamodawcami – wystarczy rejestracja w programie partnerskim

To platforma transakcyjna, dzięki której każdy kto poleca produkty Reklamodawców na swoich serwisach www - otrzymuje wynagrodzenie. Na rynku już ponad 10 lat, zaufanych wydawców 21 tysięcy i niemal 100 dużych Reklamodawców. Rozliczają tylko za efekt, co gwarantuje rentowność i skuteczność prowadzonych kampanii. Programy pogrupowane są w kategorie tematyczne. Dzięki temu sprawnie wyszukasz kampanię odpowiednią dla użytkowników do których docierasz.

 

Do Twojej dyspozycji jest 7 osobowy zespół obsługi Wydawców, który służy pomocą w kwestii prowadzenia kampanii afiliacyjnych.

Dołącz

Citizens from Poland only

darmowy

FINANSOWE

Rejestruj się i zarabiaj.

Odpowiedni START to

wymierny ZYSK

Reklama online

Finansowe

Giełdy Krypto

Z Bitcoinem

Preferowane Giełdy Krypto

KRYPTOWALUTY

Na tej samej stronie

Kliknięcie powoduje otwarcie nowej strony

Network Marketing

Rozważnie korzystaj z propozycji biznesowych

Rozważnie korzystaj z polecanych programów

Wszystkie programy są do Twojej dyspozycji

Każdy może zacząć i działać w PP lub afiliacji

PP i afiliacja zaliczane do telepracy

Działaj z każdego miejsca, skąd tylko chcesz - ONLINE

Ważne:

Nie musisz mieć Własnej firmy żeby zarabiać.

nasze

PROGRAMY

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

 Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego faktu. Dzięki plikom cookie personalizujemy Twoje odwiedziny ;)

f

finanserka   © 2018

OPEN ON NEW TAB DONATE / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE DAROWIZNA