Zobacz jak może wyglądać Twoja strona.

finanserka.pl

To platforma transakcyjna, dzięki której każdy kto poleca produkty Reklamodawców na swoich serwisach www - otrzymuje wynagrodzenie. Na rynku już ponad 10 lat, zaufanych wydawców 21 tysięcy i niemal 100 dużych Reklamodawców. Rozliczają tylko za efekt, co gwarantuje rentowność i skuteczność prowadzonych kampanii. Programy pogrupowane są w kategorie tematyczne. Dzięki temu sprawnie wyszukasz kampanię odpowiednią dla użytkowników do których docierasz.

 

Do Twojej dyspozycji jest 7 osobowy zespół obsługi Wydawców, który służy pomocą w kwestii prowadzenia kampanii afiliacyjnych.

przejdź

Only for citizens from Poland

darmowy

To Program pozwalający zarabiać w sieci za pomocą innowacyjnych narzędzi, które porównują produkty finansowe dostępne na rynku. Udostępniamy na zasadach komercyjnych zasoby, celem wzbogacenia kontentu strony internetowej. Dzięki intuicyjnej i funkcjonalnej charakterystyce interfejsu, do wykorzystania narzędzi nie potrzebne jest posiadanie praktycznie żadnej wiedzy informatycznej. Co więcej, nie trzeba być nawet właścicielem domeny internetowej. Aby zacząć aktywnie działać wystarczy wyposażyć własną stronę w narzędzia oferowane przez program lub stworzyć taką stronę zupełnie od nowa. Pamiętaj, że jako nasz Partner masz przez cały czas do dyspozycji pomoc dedykowanego konsultanta.

 Rozpoczęcie zarabiania w sieci, dzięki dostępnym narzędziom, oraz pomocy jest bardzo proste i efektywne.

przejdź

Only for citizens from Poland

darmowy

To internetowy program partnerski, dzięki któremu możesz zarabiać na polecaniu najlepszych produktów finansowych i pozafinansowych bez wychodzenia z domu! I wcale nie musisz znać się na finansach – wystarczy, że masz chęć i zapał do pracy! Już na starcie otrzymasz fachową pomoc, oraz unikalne narzędzia, które pomogą Ci promować oferty znanych i popularnych instytucji.

 Wystarczy, że:

  • masz własną stronę WWW (m.in. blog, portal tematyczny, forum),

  • jesteś osobą pełnoletnią,

  • jesteś osobą fizyczną lub prowadzisz bądź reprezentujesz firmę,

  • szukasz sposobu na dodatkowy zarobek,

  • chcesz zacząć zarabiać już dziś.

przejdź

Only for citizens from Poland

darmowy

Jesteś właścicielem serwisu internetowego lub prowadzisz bloga? Masz stałe grono zaangażowanych odbiorców? Wykorzystaj to!

 Program jest dla każdego pełnoletniego użytkownika internetu; w tym właścicieli stron WWW, for i blogów internetowych, baz mailingowych, doradców kredytowych (którzy mogą wykorzystywać wnioski np. do otwierania kont bankowych swoim klientom). Każdy, kto nie ma jeszcze swojej strony WWW, a chce rozpocząć zarabianie on-line otrzyma od nas pakiet gotowych narzędzi. Zadaniem Partnera będzie ich promowanie w mediach społecznościowych, katalogach, wyszukiwarkach.

przejdź

Only for citizens from Poland

darmowy

Przeglądaj giełdy kryptowalutowe.

przejdź

Kupuj, sprzedawaj i handluj kryptowalutami po najlepszym kursie

przejdź

czytaj więcej

Niezależnie od tego czy prowadzisz bloga, masz stronę internetową czy prowadzisz własny sklep e-Commerce możesz zdecydowanie zwiększyć skuteczność swoich działań mając do dyspozycji odpowiednie narzędzia, które znacząco podkręcą jej możliwości.

przejdź

to bardzo potężne i coraz popularniejsze narzędzie internetowego marketingu.

 
Jako partner internetowych sprzedawców polecasz im klientów i od ich zakupów dostajesz prowizję, co oznacza, że dzięki PP, nie musisz posiadać i sprzedawać własnego produktu.

przejdź

Niewątpliwą zaletą zarabiania przez internet jest rozwój.

 

Prowadząc działania marketingowe  stajesz się bardziej świadomym, dostrzega zasięg i efekty swoich działań.

przejdź

Odwiedzaj polskie serwisy zakupowe, przeglądaj również zagraniczne sklepy internetowe. Kupuj gdzie chcesz i co potrzebujesz. Wybieraj najlepsze okazje.

przejdź

REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ W INTERNECIE

Zadbaj o wizerunek firmy z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy kilka minut, by stworzyć profesjonalną stronę internetową. Gdziekolwiek jesteś, masz zapewniony dostęp do wszystkich narzędzi, które pozwolą zrealizować Ci najbardziej oryginalne pomysły.

Jeśli Twoja strona potrzebuje odwiedzin ściśle określonej grupy użytkowników, to trafiłeś w dobre miejsce. Nasze możliwości zapewnią Ci wymaganą elastyczność i efektywność, niezbędną do wypromowania każdego rodzaju produktu. Ruch w Twoim serwisie będzie zawsze na ustalonym przez Ciebie poziomie.

Utwórz konto z darmową aplikacją Ojooo App i zacznij oszczędzać na połączeniach i wiadomościach tekstowych.

opłaty w zależności od stawki za reklamę

przejdź

FINANSOWE

Rejestruj się i zarabiaj.

Odpowiedni START to

wymierny ZYSK

Reklama online

Finansowe

Giełdy Krypto

Z Bitcoinem

Preferowane Giełdy Krypto

KRYPTOWALUTY

Na tej samej stronie

Kliknięcie powoduje otwarcie nowej strony

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

Share Social Media
|

Nie musisz mieć Własnej firmy żeby zarabiać.

nasze

PROGRAMY

Nie musisz też posiadać własnych produktów do sprzedaży.

finanserka   © 2018

OPEN ON NEW TAB DONATE / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE DAROWIZNA