Ubezpieczenie dla Ciebie polisa na życie

sprawdź

» goldsecret.pl

» finanserka.pl

• W pełni automatyczny sklep internetowy

Wprowadź swój pomysł w życie za pomocą narzędzi potrzebnych do rozpoczęcia sprzedaży w technologii FULL DROPSHIPPING

 

Nowoczesny sklep, który będzie wyglądać dokładnie tak, jak TY tego chcesz. Bez znajomości programowania, stworzysz piękny i niepowtarzalny sklep internetowy.

SPRAWDŹ »
KATALOG »

• Kreator stron internetowych

Dołącz do 346 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i  bez kodowania.

 

WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony.

 

To łatwe - zacznij już teraz.

SPRAWDŹ »

• Udostępniaj portal z ofertami finansowymi nie tylko dla ludności

Nie musisz posiadać strony internetowej, żeby zarabiać online.

 

Wystarczy, że masz swoje grono odbiorców, użytkowników, przyjaciół, którym możesz zaproponować dostępne produkty.

 

Korzystaj przy tym z bezpiecznych narzędzi.

 

SPRAWDŹ »

Rekomendowane

Sponsorem strony jest
Twórz wspaniałe projekty z

Nie musisz decydować się na jeden model. Sugerujemy zacząć od jednego, ale z czasem, kiedy biznes będzie się rozwijał, możesz połączyć kilka z nich.

Bez aktywnego udziału zbudujesz dochód pasywny

Tak, to jest jak najbardziej możliwe! Nie tak szybko i nie tak od razu jak to ogłasza masa wydawców online.

 

Istnieją ludzie, którzy zarobili znaczne pieniądze na rozwoju internetu, jak i otworzeniu się początkowych dystrybutorów na zarejestrowanych u nich użytkowników, którym udostępnili swoje narzędzia do promocji, by za realną sprzedaż wypłacać prowizję. Przedwczesna emerytura jest możliwa, jak i cieszenie się wolnością finansową? Każda akcja rodzi reakcję!

 • Sprzedaż produktów: to mogą być produkty fizyczne albo cyfrowe. Co to są produkty cyfrowe? Np. e-booki, raporty, grafiki, strony internetowe, kursy online, konferencje online, filmy wideo, nagrania audio – generalnie wszystko, co nie jest fizycznym produktem, tylko czymś, co dostarczasz w formie cyfrowej przez Internet. Produkty cyfrowe mają tą zaletę, że tworzy się je raz, a sprzedawać można na coraz większą skalę. Nie ma kosztów produktu, ani wysyłki.

 

 • Sprzedaż abonamentowa: dostęp do platformy, albo software’u (tak zwany model SaaS). Produkty w tym modelu mają potencjał do szybkiego budowania skali. Dodatkowo subskrypcja (regularna płatność, np. miesięczna) daje pewną stabilność i przewidywalność przychodu.

 

 • Usługi dostarczane przez Internet: to mogą być np. indywidualne konsultacje, programy grupowe, czy usługi typu “zrobione za Ciebie” (“done for you”) albo “robione z Tobą” (“done with you”). To bardzo dobry sposób, żeby zacząć biznes online – pomaga bardzo dobrze zrozumieć potrzeby klientów i szybko reagować z ofertą. To także prosty sposób na przejście od usług dostarczanych “na żywo”. Praca w tym modelu zajmuje dużo czasu (więcej niż inne modele, zwłaszcza w systemie pracy 1-na-1), ale takie usługi zazwyczaj mają też wyższą cenę.

 

 • Afiliacja: czyli sprzedaż produktów innych osób czy firm. Np. promocje narzędzi, książek, czy programów. To sposób dla tych, którzy wolą sprzedawać niż tworzyć.

Wybrane modele przez nas + krótki opis

Przykładami możliwości uzyskiwania dochodu online są:

 • marketing sieciowy

 • programy partnerskie

 • fundusze inwestycyjne

 • wynajem nieruchomości

 • własny biznes kierowany przez odpowiednią kadrę menadżerską

 • franczyza

 • zautomatyzowany płatny serwis internetowy

 • inwestycje leasingowe

Każdy z nich może być skuteczny. Ważne, żeby wybrać taki, który pasuje do Ciebie i Twojego biznesu.

Network marketing = self marketing

Możliwości wykorzystania potencjału internetu

biznes online, affiliacja, partnerstwo, sharowanie, prowizje

źródło: https://www.biznesowerewolucje.com | Od czego zacząć biznes online?

FAKTY

• 27 milionów Polaków jest już online i wydaje 30 miliardów złotych rocznie na zakupy przez Internet (wg. raportu Business Insider Polska)

W Internecie jest wszystko, czego potrzeba do prowadzenia nowoczesnego biznesu. Internet pozwala na coraz bardziej precyzyjne dotarcie do wybranej grupy klientów z nowymi produktami (“big data”), serwisy społecznościowe rosną w siłę i oferują formy reklamy, które są finansowo dostępne też dla małych biznesów, obsługa klienta staje się dziecinnie prosta dzięki czatom internetowym, które ewoluują od zwykłych rozmów międzyludzkich, do rozmów biznesowych.  Cały czas pojawiają się nowe narzędzia, które pomagają prowadzić biznes online (płatności internetowe, e-sklepy, reklamy online, itp.)

• Serwisy, na których można dzielić się zdjęciami i filmami wideo, ułatwiają budowanie zaufania, marek i rosnące opcje zarabiania pieniędzy

wykorzystuje je do wyszukiwania produktów i zakupów / raport KPCB z 2016 roku), ale do tego czasu wartości te oczywiście podniosły się znacząco w górę.

55% użytkowników Pinteresta

12% użytkowników Facebooka i Instagrama

Jeszcze jakiś czas temu nie byliśmy do końca świadomi, iż dzięki wykorzystywaniu narzędzi dostępnych w internecie, możliwe jest zarabianie - otrzymywanie prowizji online.

 

Wykonując proste, codzienne czynności jak udostępnianie, czy polecanie można połączyć z zarabianiem. Coraz łatwiej, ponieważ dostawcy online, ułatwiają to ich zarejestrowanym użytkownikom, prowadzić swój biznes online nie posiadających własnego produktu, czy też działalności gospodarczej. Łącząc własne pasje, codzienne czynności wykonywane online i technologię (internet), jesteśmy w stanie osiągnąć wymierny sukces.

przemawiają za tym fakty

FLASH SALE dla PANÓW »

FLASH SALE dla PAŃ »

ZARABIAJ W SIECI

Mogą Cię zainteresować

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

OPEN ON NEW TAB DONATE / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE DAROWIZNA

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

Share Social Media
|

Na górę

Network Market's Group

POLSKA

na network-marketing.pl

Zainspiruj się na

SUKCES!

• Oferty finansowe nie tylko dla ludności

Nie musisz posiadać strony internetowej, żeby zarabiać online.

 

Wystarczy, że masz swoje grono odbiorców, użytkowników, przyjaciół, którym możesz zaproponować dostępne produkty.

 

Korzystaj przy tym z bezpiecznych narzędzi.

SPRAWDŹ »

• Kieruj do odbiorców loty i hotele online

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych narzędzi i najlepszych programów partnerskich w zakresie podróży, w tym lotów, hoteli, wynajmu samochodów, ubezpieczenia, wycieczek i zajęć w jednym miejscu.

 

Dzięki obsłudze 60 języków, ponad 80 zaufanym programom i ekskluzywnym narzędziom rozwijaj się razem z Travelpayouts.

SPRAWDŹ »

• ESET Internet Security

Pobierz BEZPŁATNĄ 30-dniową wersję próbną ESET Internet Security plus dodatkowo 1 miesiąc za darmo.

 

ESET Internet Security to Najlepsza propozycja dla osób używających komputera na co dzień.

SPRAWDŹ »

• Kompleksowa platforma afiliacyjna

Możesz zarabiać bez wychodzenia z domu.

 

MyLead to platforma oferująca kompleksowe rozwiązania i różnorodne programy partnerskie. Nie musisz inwestować pieniędzy ani mieć żadnych specjalnych umiejętności.

SPRAWDŹ »