Network Marketing

JAK STWORZYĆ DOCHÓD PASYWNY?    

REJESTRUJ SIĘ JAKO WYDAWCA I ZARABIAJ

Pisząc bloga, lud działając w social mediach

 

Polecaj produkty i zarabiaj

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Po rejestracji do jednego z naszych programów, w ciągu kilku sekund wygenerujesz link afiliacyjny, do wybranego przez siebie produktu. Link wklejasz na swoim blogu lub w social media, aby odporowadzać czytelników wybranego sklepu i zarabiać prowizje od sprzedaży.

 

Link afiliacyjny możesz zamieszczać na swoim blogu, podpinać pod logo, grafikę czy tekst, dodawać w kanałach społecznościowych, przesyłać w mailu lub poprzez dowolny komunikator. Otrzymasz prowizje od sprzedaży produktów, do których dojdzie dzięki twojemu linkowi afiliacyjnemu.

 

Wysokość prowizji jaką możesz zarobić znajdziesz w warunkach każdego programu partnerskiego.

 

Zarejestruj się i sprawdź jakie to łatwe!

 Rejestrujesz się szybko, aktywacja konta następuje od razu po rejestracji
 
 
 
 

Zweryfikuj swoje konto zaraz po rejestracji w programie, by otrzymać możliwość publikowania otrzymanych treści, dostępnych z panelu użytkownika zarejestrowanego.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

 Współpracujesz z dużymi markami bez żadnych formalności
 

Dołączając do naszych programów, możesz współpracować z wybranymi markami bez żadnych dodatkowych formalności i umów bezpośrednich. Wystarczy, że po zarejestrowaniu, dołączysz do wybranych programów partnerskich. Po akceptacji do programu, możesz od razu zacząć polecać produkty, aby zarabiać na swoim blogu i w social media.

 

 Dla każdego, bez wyjątku są nasze programy, aby zarabiać poprzez bloga i inne powierzchnie online
 

Programy partnerskie to bardzo popularny sposób na zarabianie przez internet dla każdego użytkownika. Jeśli nie prowadzisz strony ale działasz w social media, również możesz zarabiać dzięki linkom afiliacyjnym.

Booking.com

finanserka   © 2018

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

 Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego faktu. Dzięki plikom cookie personalizujemy Twoje odwiedziny ;)