Rejestruj się, Aktywuj, Polecaj, Udostępniaj

*Programy Partnerskie, Afilacyjne № 1 w USA

Dokonajmy tego także w Polsce!

DOŁĄCZ

więcej

Od Ciebie zależy Twoja przyszła wypłata* z neta ;)

* jak każdy przychód i ten obowiązuje podatek od przychodu

 Rejestrujesz się szybko, aktywacja konta następuje od razu po rejestracji

2

Aktywuj konto

3

Zyskujesz dostęp do materiałów

Udostępniaj i zarabiaj

1

Zarejestruj się

Zweryfikuj swoje konto zaraz po rejestracji w programie, by otrzymać możliwość publikowania otrzymanych treści, dostępnych z panelu użytkownika zarejestrowanego.
 Współpracuj z dużymi markami bez żadnych formalności
 

Dołączając do jednego z programów, możesz współpracować z wybranymi markami bez żadnych dodatkowych formalności i umów bezpośrednich. Po pomyślnej weryfikacji, możesz od razu zacząć polecać produkty, aby zarabiać na swoim blogu i w social media.

 Dla każdego, bez wyjątku są nasze programy, aby zarabiać poprzez bloga i inne powierzchnie online
 

Programy partnerskie* to bardzo popularny sposób na zarabianie przez internet dla każdego użytkownika. Jeśli nie prowadzisz strony ale działasz w social media, również możesz zarabiać dzięki linkom afiliacyjnym.

Posiadasz kartę stałego klienta, zbierasz punkty?

 

Od teraz możesz wymieniać spędzony czas w sieci na

 

dodatkową gotówkę!

Network Marketing

Rozważnie korzystaj z propozycji biznesowych

Rozważnie korzystaj z polecanych programów

Wszystkie programy są do Twojej dyspozycji

Każdy może zacząć i działać w PP lub afiliacji

PP i afiliacja zaliczane do telepracy

Działaj z każdego miejsca, skąd tylko chcesz - ONLINE

Ważne:

REJESTRUJ SIĘ JAKO WYDAWCA I ZARABIAJ

POLECAJ I ZARABIAJ

Pisząc bloga, lud działając w social mediach, czy też działając z własną stroną

 

Polecaj produkty i zarabiaj

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

ZAREJESTRUJ

Zarejestruj się do jednego z programów, w ciągu kilku sekund wygeneruj link afiliacyjny, do wybranego przez siebie produktu. Link wklej na swoim blogu lub w social media, aby odporowadzać czytelników wybranego sklepu i zarabiać prowizje od sprzedaży.

 

Link afiliacyjny możesz zamieszczać na swoim blogu, podpinać pod logo, grafikę czy tekst, dodawać w kanałach społecznościowych, przesyłać w mailu lub poprzez dowolny komunikator. Otrzymaj prowizję od sprzedaży produktów, do których dojdzie dzięki twojemu linkowi afiliacyjnemu.

 

Wysokość prowizji jaką zarobisz znajdziesz w warunkach każdego programu partnerskiego.

 

Rejestruj się i sprawdź jakie to łatwe!

*Program partnerski to bardzo potężne i coraz popularniejsze narzędzie internetowego marketingu.
 
Jako partner internetowych sprzedawców polecasz im klientów i od ich zakupów dostajesz prowizję, co oznacza, że dzięki PP, nie musisz posiadać i sprzedawać własnego produktu.
Booking.com

zarabiaj!

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

 Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego faktu. Dzięki plikom cookie personalizujemy Twoje odwiedziny ;)

f

finanserka   © 2018

OPEN ON NEW TAB DONATE / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE DAROWIZNA