Polityka prywatności

Kontakt

Zasady

Właściciel portalu network-marketing.pl dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Właściciel portalu nie odpowiada również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Portal network-marketing.pl ma charakter informacyjno-reklamowy.

Imię
Twój e-mail:
Zgoda

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z promocjami, produktami i nowościami na mój adres e-mail ze strony network-marketing.pl. Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w dowolnym momencie. Obowiązuje polityka prywatności network-marketing.pl

SUBSKRYBUJ
SUBSKRYBUJ
Formularz został wysłany poprawnie — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola poprawnie!

📧 Newsletter

kontakt »

Dołącz, promuj, udostępniaj -> Zarabiaj! Kategoria Podróże

Programy Travel

Nasza oferta

Jakie rozwiązania mamy dla Ciebie?

przejrzyj programy »

Pandemia koronawirusa w nieoczekiwany sposób odmieniła sprzedaż B2B kierując ją w stronę większej cyfryzacji i automatyzacji. Klienci chcą kupować zdalnie, oczekują coraz wyższego poziomu samoobsługi. Czy to oznacza, że przedstawiciele handlowi nie są dłużej potrzebni? Otóż niekoniecznie.

 

Okazuje się, że klienci B2B, którzy podczas swojej podróży zakupowej nie mieli żadnego kontaktu ze sprzedawcą częściej żałują podjętych decyzji. Dlatego firmy, które chcą zwiększyć lojalność klientów muszą odnaleźć równowagę pomiędzy cyfrowymi inicjatywami i samoobsługą a kontaktem z drugim człowiekiem.

 

73% konsumentów przyznaje, że skorzystało w internecie z oferty związanej z podróżowaniem (bilet lotniczy, hotel lub transfer), w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Z kolei badania pokazują, że podium najważniejszych sektorów zakupowych w kategorii podróże, to wypoczynek (74%), z zakupem biletów (66%). Według danych Google liczba wyszukiwań fraz kluczowych związanych z podróżami, które zawierają słowa “dziś” i “dzisiaj” w ciągu ostatnich pięciu lat wzrosła ponad pięciokrotnie – 519%. Ta powalająco duża liczba przedstawia widoczny trend impulsywnego dokonywania decyzji zakupowych w zakresie spędzania wolnego czasu.

 

Skorzystaj z powstałego nurtu sharing economy (ekonomia współdzielenia, ekonomia dzielenia się, ekonomia współpracy), z którego korzysta już wiele znanych marek dla personalizacji przez klientów ofert, nie tylko wakacyjno - urlopowych. Sprawdź poniżej nasze propozycje.

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

To internetowy program partnerski, dzięki któremu możesz zarabiać na polecaniu najlepszych produktów finansowych i pozafinansowych bez wychodzenia z domu!

 

I wcale nie musisz znać się na finansach – wystarczy, że masz chęć i zapał do pracy! Już na starcie otrzymasz fachową pomoc, oraz unikalne narzędzia, które pomogą Ci promować oferty znanych i popularnych instytucji.

 Wystarczy, że:

  • masz własną stronę WWW (m.in. blog, portal tematyczny, forum),

  • jesteś osobą pełnoletnią,

  • jesteś osobą fizyczną lub prowadzisz bądź reprezentujesz firmę,

  • szukasz sposobu na dodatkowy zarobek,

  • chcesz zacząć zarabiać już dziś.

Travel

Insurance

rejestruj do programu »

To program pozwalający zarabiać w sieci za pomocą innowacyjnych narzędzi, które porównują produkty finansowe dostępne na rynku.

 

To program pozwalający zarabiać w sieci za pomocą innowacyjnych narzędzi, które porównują produkty finansowe dostępne na rynku. Udostępniamy na zasadach komercyjnych zasoby, celem wzbogacenia kontentu naszej strony internetowej. Dzięki intuicyjnej i funkcjonalnej charakterystyce interfejsu, do wykorzystania narzędzi nie potrzebne jest posiadanie praktycznie żadnej wiedzy informatycznej. Co więcej, nie trzeba być nawet właścicielem domeny internetowej. Aby zacząć aktywnie działać wystarczy wyposażyć własną stronę w narzędzia oferowane przez program lub stworzyć taką stronę zupełnie od nowa. Pamiętaj, że jako nasz Partner masz przez cały czas do dyspozycji pomoc dedykowanego konsultanta.

Rozpoczęcie zarabiania w sieci, dzięki dostępnym narzędziom, oraz pomocy jest bardzo proste i efektywne.

Kiwi

Taxi

rejestruj do programu »

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych narzędzi i najlepszych programów partnerskich związanych z podróżami, w tym lotów, hoteli, wynajmu samochodów, ubezpieczeń, wycieczek, zajęć i atrakcji, wszystko w jednym miejscu.

 

Travelpayouts to cyfrowa platforma partnerska, która łączy zaufane marki turystyczne, twórców treści i podróżników, aby podróżowanie było bardziej satysfakcjonujące dla wszystkich.

 

Dołącz do njlepszej cyfrowej sieci partnerskiej CPA (cost-per-action) w kategorii Podróże.

Travel

payouts

rejestruj do programu »

bez zbędnych formalności, możesz zacząć
Bez
inwestycji
Całkowicie
legalnie
Pomoc i
wsparcie
niezbędne informacje, oraz dokładne instrukcje
i bezpieczny sposób

sprawdź »

najodpowiedniejszy dla siebie program z którym chcesz działać

#wybierz

#promuj

kampanie zgodne z treściami, które zawarłeś na własnej stronie

#zarabiaj

łącząc surfing online, własny biznes z przyjemnością

#monetyzuj

ruch na stronie, którą posiadasz

bądź #najlepszy

Wszystko oczywiście jest w Twoich rękach i zależy od aktywności z jaką będziesz działać, przy całkowitej swobodzie działania!
już posiadanych
korzystać z
narzędzi
strona www, blog, fanpage
narzędzi
online
chęci, zaangażowania, kreatywności
własnych
umiejętności
Stwórz swoją własną markę i rozwijaj ją online
Wykorzystaj potencjał internetu
Stwórz swoją wspaniałą historię działając w marketingu bezpośrednim

Nie musisz mieć działalności gospodarczej aby rozpocząć

Nie musisz też posiadać własnych produktów do sprzedaży.

 

Wiadomo, że nie w każdej branży jest taka możliwość, jednak istnieje wiele korzyści wynikających z tego rodzaju formy pracy, które przekonują, że firma internetowa to dobry pomysł na biznes.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

Share Social Media
|
OPEN ON NEW TAB SUPPORT THE AUTHOR / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE WESPRZYJ AUTORA

Na górę

Bądźmy w kontakcie

Pozbądź się wątpliwości

Przejdź »