» Rynki zmieniają się

Książki pozostają do Twojej dyspozycji na lata

więcej »

Wszystko oczywiście jest w Twoich rękach i zależy od aktywności z jaką będziesz działać, przy całkowitej swobodzie działania!

bądź

#najlepszy

ruch na stronie, którą posiadasz

#monetyzuj

łącząc surfing online, własny biznes z przyjemnością

#zarabiaj

zawarte kampanie z treściami na własnej stronie

#promuj

#wybierz

najodpowiedniejszy dla siebie program z którym chcesz działać

#NetworkMarketing

Przejdź »

Pozbądź się wątpliwości

Bądźmy w kontakcie

Na górę

OPEN ON NEW TAB SUPPORT THE AUTHOR / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE WESPRZYJ AUTORA
Share Social Media
|

FACEBOOK

Odwiedź i polub nas na

f

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

Nie musisz też posiadać własnych produktów do sprzedaży.

 

Wiadomo, że nie w każdej branży jest taka możliwość, jednak istnieje wiele korzyści wynikających z tego rodzaju formy pracy, które przekonują, że firma internetowa to dobry pomysł na biznes.

Nie musisz mieć działalności gospodarczej aby rozpocząć

Stwórz swoją wspaniałą historię działając w marketingu bezpośrednim

Wykorzystaj potencjał internetu

Stwórz swoją własną markę i rozwijaj ją online

sprawdź »

rejestruj do programu »

Travel

payouts

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych narzędzi i najlepszych programów partnerskich związanych z podróżami, w tym lotów, hoteli, wynajmu samochodów, ubezpieczeń, wycieczek, zajęć i atrakcji, wszystko w jednym miejscu.

 

Travelpayouts to cyfrowa platforma partnerska, która łączy zaufane marki turystyczne, twórców treści i podróżników, aby podróżowanie było bardziej satysfakcjonujące dla wszystkich.

 

Dołącz do njlepszej cyfrowej sieci partnerskiej CPA (cost-per-action) w kategorii Podróże.

rejestruj do programu »

Kiwi

Taxi

To program pozwalający zarabiać w sieci za pomocą innowacyjnych narzędzi, które porównują produkty finansowe dostępne na rynku.

 

To program pozwalający zarabiać w sieci za pomocą innowacyjnych narzędzi, które porównują produkty finansowe dostępne na rynku. Udostępniamy na zasadach komercyjnych zasoby, celem wzbogacenia kontentu naszej strony internetowej. Dzięki intuicyjnej i funkcjonalnej charakterystyce interfejsu, do wykorzystania narzędzi nie potrzebne jest posiadanie praktycznie żadnej wiedzy informatycznej. Co więcej, nie trzeba być nawet właścicielem domeny internetowej. Aby zacząć aktywnie działać wystarczy wyposażyć własną stronę w narzędzia oferowane przez program lub stworzyć taką stronę zupełnie od nowa. Pamiętaj, że jako nasz Partner masz przez cały czas do dyspozycji pomoc dedykowanego konsultanta.

Rozpoczęcie zarabiania w sieci, dzięki dostępnym narzędziom, oraz pomocy jest bardzo proste i efektywne.

rejestruj do programu »

Travel

Insurance

To internetowy program partnerski, dzięki któremu możesz zarabiać na polecaniu najlepszych produktów finansowych i pozafinansowych bez wychodzenia z domu!

 

I wcale nie musisz znać się na finansach – wystarczy, że masz chęć i zapał do pracy! Już na starcie otrzymasz fachową pomoc, oraz unikalne narzędzia, które pomogą Ci promować oferty znanych i popularnych instytucji.

 Wystarczy, że:

  • masz własną stronę WWW (m.in. blog, portal tematyczny, forum),

  • jesteś osobą pełnoletnią,

  • jesteś osobą fizyczną lub prowadzisz bądź reprezentujesz firmę,

  • szukasz sposobu na dodatkowy zarobek,

  • chcesz zacząć zarabiać już dziś.

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Pandemia koronawirusa w nieoczekiwany sposób odmieniła sprzedaż B2B kierując ją w stronę większej cyfryzacji i automatyzacji. Klienci chcą kupować zdalnie, oczekują coraz wyższego poziomu samoobsługi. Czy to oznacza, że przedstawiciele handlowi nie są dłużej potrzebni? Otóż niekoniecznie.

 

Okazuje się, że klienci B2B, którzy podczas swojej podróży zakupowej nie mieli żadnego kontaktu ze sprzedawcą częściej żałują podjętych decyzji. Dlatego firmy, które chcą zwiększyć lojalność klientów muszą odnaleźć równowagę pomiędzy cyfrowymi inicjatywami i samoobsługą a kontaktem z drugim człowiekiem.

 

73% konsumentów przyznaje, że skorzystało w internecie z oferty związanej z podróżowaniem (bilet lotniczy, hotel lub transfer), w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Z kolei badania pokazują, że podium najważniejszych sektorów zakupowych w kategorii podróże, to wypoczynek (74%), z zakupem biletów (66%). Według danych Google liczba wyszukiwań fraz kluczowych związanych z podróżami, które zawierają słowa “dziś” i “dzisiaj” w ciągu ostatnich pięciu lat wzrosła ponad pięciokrotnie – 519%. Ta powalająco duża liczba przedstawia widoczny trend impulsywnego dokonywania decyzji zakupowych w zakresie spędzania wolnego czasu.

 

Skorzystaj z powstałego nurtu sharing economy (ekonomia współdzielenia, ekonomia dzielenia się, ekonomia współpracy), z którego korzysta już wiele znanych marek dla personalizacji przez klientów ofert, nie tylko wakacyjno - urlopowych. Sprawdź poniżej nasze propozycje.

przejrzyj programy »

Jakie rozwiązania mamy dla Ciebie?

Nasza oferta

Dołącz, promuj, udostępniaj -> Zarabiaj! Kategoria Podróże

Programy Travel

wesprzyj

Zainspiruj się, wybierz kierunek działania, dzięki naszemu portalowi network-marketing.pl

 

Dzięki własnej stronie www, narzędziom do wykorzystania na blogu, czy fanpagu buduj zaufanie do własnej marki i sukces, zarabiając przy tym online na fundamencie internetu.

Właściciel portalu network-marketing.pl dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Właściciel portalu nie odpowiada również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Portal network-marketing.pl ma charakter informacyjno-reklamowy.

© Network Market's Group Polska

zakupy online

info

narzędzia

network-marketing.pl

#subskrybuj
SUBSKRYBUJ open_in_new

Subskrybuj

#subskrybuj
SUBSKRYBUJ open_in_new

* Zapisując się, akceptujesz politykę prywatności.

Zapisz się do naszego Newslettera, a otrzymasz rzetelną dawkę wiedzy wprost na Swojego maila.

Bądź na bieżąco z nowościami