Portfele internetowe to rozwiązanie dla tych, którzy wymagają bardzo szybkich transakcji w sieci w czasie rzeczywistym.

 

Mówiąc prosto portfel internetowy to pewnego rodzaju wirtualne konto bankowe, na którym możemy zdeponować nasze pieniądze, a które to później możemy wykorzystać na przykład podczas zakupów w sklepach internetowych. Po co nam jednak taki portfel internetowy, skoro posiadamy już na przykład tradycyjne konto z dostępem online? Ponieważ ma on kilka cech, które sprawiają, że sprawdza się lepiej niż tradycyjne konto bankowe.

 

Na przykład jeżeli robimy zakupy w internecie nie trzeba już logować się do naszego konta bankowego i robić przelewu tylko poprzez autoryzację hasłem i adresem email płatność jest księgowana natychmiastowo.

 

Dodatkowo portfele internetowe często zastępują karty kredytowe, których większość użytkowników nie posiada. Często podczas zakupów na przykład na zagranicznych stronach wymagana jest właśnie karta kredytowa lub na przykład PayPal lub inny portfel.

Międzynarodowe konta bankowe dla cyfrowych nomadów, podróżników i emigrantów

Otwórz międzynarodowe konto bankowe (portfel internetowy)

Zarządzanie finansami w wielu krajach i walutach jest trudne, szczególnie jeśli nie masz stałego miejsca zamieszkania, regularnie podróżujesz lub mieszkasz za granicą. Jednak różnorodność międzynarodowych i wielowalutowych kont sprawia, że bankowość międzynarodowa jest w przystępnej cenie i przyjazna dla użytkowników.

Portfele internetowe

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

Share Social Media
|
Konto osobiste

Odwiedzaj polskie serwisy zakupowe, przeglądaj również zagraniczne sklepy internetowe. Kupuj gdzie chcesz i co potrzebujesz. Wybieraj najlepsze okazje.

przejdź

Skrill to system płatności internetowych (portfel Online), który umożliwia wysyłanie i odbieranie pieniędzy w Internecie, za pomocą adresu e-mail.

 

Jest to platforma internetowa, podobna w obsłudze do popularnego procesora PayPal. Żeby wysyłać i odbierać pieniądze w Internecie za pomocą Skrill, wystarczy posiadać adres e-mail i mieć ukończone 18 lat. Rejestracja w systemie jest darmowa, nie wymaga żadnych wpłat i w każdej chwili możesz zrezygnować i usunąć konto. Strona dostępna jest w wielu językach, również w języku polskim.

 

Elektroniczny portfel Skrill bije coraz większe rekordy popularności. Jest dostępny w ponad 200 krajach na świecie i korzysta z niego ponad 36 milionów osób.

przejdź

Z najczęściej używanych i najlepszych procesorów płatności to także Payeer. Obsługiwany jest niestety tylko w dwóch językach; polskim i rosyjskim. Prowadzenie takiego konta jak i same jego założenie oraz transakcje są bezpłatne.

 

System jest wart zaufania i nie posiada na tą chwilę wpadek odnośnie portfela internetowego. Portfel posiada w sobie kantor i możliwość wymiany pomiędzy; VISA, MasterCard, Paypal, Okpay, Egopay, STP, Bitcoin, Perfect Money, Yandex.Money, Qiwi, Liqpay, Ukash, Webmoney, Payza.

 

Co do kosztów jest darmowa rejestracja i oczywiście transakcje pomiędzy użytkownikami wewnątrz tego systemu.

 

Zaletą jest brak opłat abonamentowych, ale także wysokie bezpieczeństwo transakcji, wsparcie techniczne 24h, oraz bezpłatne deponowanie środków.

przejdź

To, co zdecydowanie wyróżnia ten serwis na tle konkurencji, to oprocentowanie środków na koncie w wysokości 4%.

 

Perfect Money stosuje też pewnego rodzaju stopniowanie wiarygodności klienta, poprzez przypisywanie do konta tzw. “punktów zaufania” (trust score) – które zdobywamy wraz z kolejnymi transakcjami. PM ma do zaoferowania aż do 9 rachunków w różnych walutach.

 

Weryfikacja konta na PM nie jest obowiązkowa, aczkolwiek jeśli to zrobimy, możemy liczyć na niższe prowizje z tytułu przelewów – o 1.49%. Bezpieczeństwu konta służy identyfikacja IP (e-mail z kodem potwierdzającym), karta kodów oraz identyfikacja SMS (ta opcja jest płatna). Wygodę użytkowania oraz szybki dostęp do konta, zapewnia aplikacja mobilna PM.

 

Serwis PM posiada polską wersję językową, ale pozostawia ona sporo do życzenia. Dlatego nie zdziwmy się, jeżeli na stronie natkniemy się na niezbyt poprawne stylistycznie, sformułowania w naszym ojczystym języku. Do wyboru mamy dwa rodzaje konta: Personal i Business (przeznaczone tylko dla firm).

przejdź

Międzynarodowe systemy płatności zyskują wśród użytkowników internetu coraz większą popularność. Payoneer jest jednym z najbardziej popularnych programów, które cieszy się bardzo dobrymi opiniami.

 

Payoneer gwarantuje bezpieczne i tanie płatności online, a także dostarcza kartę płatniczą, dzięki której w każdej chwili możemy wypłacić zgromadzone środki. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż coraz więcej portali wykorzystuje Payoneer do dokonywania płatności, dzięki czemu system oferuje bardzo atrakcyjne kursy walut.

 

Payoneer jest jednym z niewielu serwisów płatniczych, który nie pobiera opłat za samo prowadzenie konta. Jedyną opłatą dodatkową, którą ponosimy to koszt wydania karty bankomatowej – ok. 25$. Na start jednak możemy liczyć na bonus w wysokości 35$, który pokryje dodatkową opłatę za kartę.

 

Serwis płatniczy Payoneer zdecydowanie wyprzedził konkurencję tworząc wygodną aplikację mobilną, która dostępna jest na urządzenia z system Android oraz IOS. Dzięki niej użytkownicy serwisu nie muszą korzystać z pełnej wersji strony www, dzięki czemu oszczędzają sporo czasu.

przejdź

Revoult to jedna z popularniejszych usług umożliwiająca płacenie za zagraniczne zakupy w obcej walucie, bez kosztów przewalutowania. Możemy założyć indywidualny rachunek bankowy w funtach brytyjskich (prowadzony bezpłatnie), jak też posiadać darmowe konto w euro.

Przydatnym rozwiązaniem jest możliwość założenia aż 24 subkont prowadzonych w walutach, które są oficjalnie wspierane przez Revolut.

 

Aktualnie są to: złotówki, euro, dolary amerykańskie, funty brytyjskie, franki szwajcarskie, dolary australijskie, dolary kanadyjskie, dirhamy ZEA, czeskie korony, duńskie korony, dolary hongkońskie, węgierskie forinty, szekle izraelskie, jeny japońskie, dirhamy marokańskie, korony norweskie, dolary nowozelandzkie, riale katarskie, leje rumuńskie, korony szwedzkie, dolary singapurskie, baty tajlandzkie, liry tureckie, randy RPA.

 

Zlecanie przelewów międzynarodowych w tych walutach (a także płacenie za zakupy w zagranicznych sklepach), jest zupełnie darmowe.

 

Swoim portfelem zarządzamy z poziomu aplikacji mobilnej. Tam mamy pełen podgląd transakcji, historię wpłat i płatności, a także multum różnych dodatków, jak chociażby opcje ubezpieczeń.

karta

przejdź

finanserka   © 2018

OPEN ON NEW TAB DONATE / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE DAROWIZNA