Własna strona www

Coinbase to giełda o wielkich możliwościach, dlatego nie wolno ignorować jej oferty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferuje naprawdę dopracowane usługi handlu kryptowalutami.

 

Platforma CoinBase nie należy do najbardziej skomplikowanych. I dobrze. Poradzi sobie z nią każdy, kto chociaż zna podstawy języka angielskiego.

 

CoinBase to amerykański broker, który sprzedał i kupił kryptowaluty za pieniądz fiducjarny (obecnie Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, oraz Ethereum za dolary amerykańskie i euro). Ich strona nie pozwala na handel opcjami binarnymi lub forex (umożliwia jedynie kupowanie i sprzedawanie kryptowalut). Pomimo tej wady, firma ta jest bardzo ważna. System wymiany jest prosty. Twoje konto umożliwia Ci dostęp do kilku portfeli. Niezależnie od wykorzystywanej kryptowaluty – BTC (Bitcoin), ETH (Etherum) lub LTC (Litecoin) – proces wygląda zawsze tak samo.

Dołącz

LocalBitcoins korzysta z wielu funkcji, które chronią Twoje pieniądze i dane. Po pierwsze, jest to funkcja reputacji i opinii. Każdy kupujący i sprzedający posiada współczynnik reputacji. Wynik ten wynika z informacji zwrotnej pozostawionej przez innych po każdej zakończonej transakcji. Korzystaj z tej funkcji, aby znaleźć handlowców, którzy w opinii kontrahentów są wiarygodni, uczciwi i profesjonalni.

 

Kiedy kupujesz i sprzedajesz na LocalBitcoins, bitcoiny są umieszczane na rachunku escrow. To kolejna warstwa ochrony przed oszustwami. Bitcoiny są zablokowane, dopóki sprzedawca nie zweryfikuje, że otrzymał płatność od kupującego i vice versa.

 

W przypadku wystąpienia problemu z transakcją, LocalBitcoins pomoże Ci go rozwiązać po uprzednim kontakcie. Portal posiada bardzo rozbudowany system obsługi i każde zgłoszenie traktuje z najwyższą powagą. Jeżeli masz zastrzeżenia co do transakcji, ktoś nie wywiązał się z umowy, bądź masz inny problem – wyślij zgłoszenie, a LocalBitcoins szybko na nie odpowie.

LocalBitcoins to idealne miejsce do kupowania i sprzedawania bitcoinów, jeśli naszym głównym wymogiem jest prywatność. Jest to rynek peer-to-peer (P2P), który pozwala kupować i sprzedawać BTC online lub osobiście (tzw. Face 2 Face). Transakcje mogą być dokonywane za pomocą karty kredytowej, przelewów, Paypal, BLIK i gotówki. Wszystko zależy od tego, na co zgadzasz się Ty i osoba, z którą handlujesz.

 

Kupowanie i sprzedawanie lokalnie pozwala na handel bitcoinami bez utrudnień ze względu na kłopotliwe wymogi giełd dot. procedur KYC/AML czy innych. Zaletą LocalBitcoin jest to, że możesz znaleźć kupujących i sprzedających, którzy mieszkają w Twojej okolicy i spotkać się z nimi w lokalnej kawiarni, czy w innym publicznym miejscu i tam dokonać bezpiecznej transakcji.

 

LocalBitcoins jest znaną, wiarygodną i cenioną witryną. Posiada wiele pozytywnych opinii. Jest to największy tego typu serwis i zyskał na rynku bardzo dobrą reputację pośród osób, które cenią prywatność. Kupowanie Bitcoinów jest banalnie proste. Jeśli chcesz kupić bitcoiny, wszystko, co musisz zrobić, to przejrzeć oferty sprzedawców i znaleźć te, które spełniają Twoje oczekiwania i posiadają dobre opinie.

Dołącz

Coinmama jest szybko rozwijającą się firmą, która zapewnia łatwiejszy sposób zakupu kryptowalut. Obsługa klienta jest dostępna za pośrednictwem poczty e-mail i możesz oczekiwać odpowiedzi na zapytanie w ciągu 24 godzin.

Coinmama jest jedną z najlepszych i wiodących firm brokerskich kryptowalutowych na świecie. Umożliwia kupowanie różnych kryptowalut za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Weryfikacja zajmuje tylko godzinę. Obecnie ich zasoby obejmują ponad milion klientów, rozłożonych w ponad 180 krajach. W przeciwieństwie do platform transakcyjnych, w których kupujesz kryptowaluty od innych osób, Coinmama sprzedaje je bezpośrednio tobie.

 

Łatwość użytkowania sprawia, że ​​warto posiadać konto na Coinmama, zwłaszcza dla początkujących właścicieli kryptowalut. Najlepsze jest to, że ceny wyświetlane na stronie internetowej obejmują opłatę maklerską.

Dołącz

Etoro (broker), to możliwość obserwowania najlepszych inwestorów, oraz kopiowania ich handlu bez żadnych opłat. Jest to rewolucyjne podejście, które istnieje w ofercie innych brokerów lecz za znaczną opłatą, a w Etoro jest to darmowe, co czyni go bardzo atrakcyjnym. Etoro to broker typu MM (market Maker), co oznacza, że występuje jako organizator własnego rynku dla uczestników (inwestorów), korzystając z kwotowań międzybankowego rynku.

To wyjątkowa platforma inwestycyjna, wyposażona we wszelkie narzędzia do analizy danych takich jak wykresy lub raporty z rynku. Główną zaletą jest oczywiście inwestowanie, które nie wymaga wieloletniego doświadczenia, wystarczy byśmy wybrali takiego użytkownika, który osiąga regularnie dość duży zwrot z inwestycji. Jeśli posiadamy większą wiedzę na temat rynków możemy sami zostać takim wzorem do naśladowania, w takim przypadku otrzymamy dodatkowe profity od każdego, kto nas naśladuje.

 

Etoro oferuje wersję mobilną swojej platformy, umożliwiając nam kontrolę inwestycji w każdym momencie. Dostępna jest na IOS jak i Androida.  Oferuje nam proste i przejrzyste menu i wszystko co zawarte jest na stronie internetowej.

 

Platforma oferuje nam kilka instrumentów finansowych takich jak akcje, waluty, surowce, indeksy oraz fundusze ETF.

Dołącz

Cex.io posiada czytelny i bardzo funkcjonalny interfejs użytkownika. Bardzo łatwy dostęp do najważniejszych funkcji sprawia, że nawet dla nowicjusza poruszanie się po giełdzie nie będzie stanowiło problemu. Cex.io posiada stabilną pozycję, którą giełda zdążyła sobie wypracować przez ponad 5 lat istnienia na rynku. Gdyby tak nie było, już dawno Cex.io miałoby złe opinie i znajdowało się w dalekich końcach niezależnych rankingów.

Cex.io jest zarejestrowana w amerykańskiej sieci FinCEN, powołanej do egzekwowania przepisów dotyczących przestępczości finansowej. W praktyce oznacza to, że pranie brudnych pieniędzy na tej giełdzie jest bardzo utrudnione.

 

Rejestracja na Cex.io nie jest skomplikowana i nie wymaga podawania wrażliwych danych na swój temat. Konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego umieszczonego na stronie giełdy, podanie w nim swojego loginu, hasła i adresu poczty e-mail. Następnie należy wszystkie dane wysłać i oczekiwać na pojawienie się maila z linkiem aktywacyjnym. Kiedy go otrzymamy, klikamy w link i nasze konto jest gotowe do użytku.

Dołącz

Platforma Changelly jest znaną i popularną firmą pośród społeczności kryptowalutowej. Z ich rozwiązań korzysta wiele gigantów – np. CoinMarketCap. Changelly posiada stosunkowo dobrą reputację. Większość opinii, które można znaleźć w Internecie ma pozytywny wydźwięk. W serwisie Trustpilot, Changelly jest obecnie oceniany na 8.2/10 przy 1 162 głosów.

Changelly pozwala na zakup cyfrowych monet po najlepszych cenach rynkowych. Dzięki specjalnie zaprojektowanym algorytmom, system stojący za Changelly jest w stanie wybrać najlepsze oferty kupna lub sprzedaży z wielu największych giełd (np. Binance, Bittrex czy Poloniex), a następnie zaoferować je swoim użytkownikom. Changelly pośredniczy niejako pomiędzy użytkownikiem, a najlepszą ofertą wystawioną na jednej z wielu światowych giełd. Takie rozwiązanie zapewnia gwarancję wymiany kryptowalut po najlepszym, globalnym kursie.

 

Wszystko czego potrzeba, aby handlować na Changelly to adres e-mail. Do wykonywania transakcji na giełdzie nie są wymagane żadne inne dane osobowe. Ponadto nie ma ograniczeń co do ilości kryptowalut, które można kupić i sprzedać. W ten sposób, Changelly oferuje praktycznie anonimową opcję kupna i sprzedaży kryptowalut, a w dodatku po najlepszych rynkowych kursach.

Dołącz

Rozpoczynając Swoją historię zarabiania online, aby otrzymywać wypłaty w kryptowalutach, do Twojego zaplecza potrzebne Ci będzie niezbędna składowa, dzięki której, będziesz mógł swobodnie wypłacać monety kryptowalut, a także kupować potrzebne kryptowaluty do prowadzenia biznesu.

Posiadając konto  na giełdzie kryptowalut:

 

  • zlecaj wypłaty w kryptowalucie,

 

 Aby zlecić wypłatę w wybranej kryptowalucie, załóż i zweryfikuj konto na giełdzie CoinDeal (bezpłatnie).

Szybkie wpłaty i wypłaty KARTĄ KREDYTOWĄ

Wpłacasz i wypłacasz bezpiecznie z portfeli kryptowalutowych KORZYSTAJĄC Z TRADYCYJNYCH PRZELEWÓW

Dołącz

Więcej

Rekomendowane

Korzystanie z platformy buycoinnow.com jest bardzo proste, dlatego też nikt nie będzie musiał zdobywać w tym zakresie fachowej wiedzy. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej, podając kilka swoich podstawowych danych. Na skrzynkę elektroniczną zostanie wysłana wiadomość, w której trzeba zaznaczyć odpowiednią opcję, tak aby potwierdzić swoje konto.

 

Wtedy też można przystąpić do działania i kupować kryptowaluty. Jest to całkowicie bezpieczne, a poza tym można zachować w takiej sytuacji anonimowość. Poza tym platforma korzysta ze specjalnego łańcucha Blockchain, dzięki czemu wszystkie zawierane transakcje są przechowywane oraz zabezpieczane przed manipulowaniem ze strony osób trzecich. W każdej chwili można uzyskać do nich dostęp.

Platforma buycoinnow.com jest przeznaczona dla wszystkich tych osób, które noszą się z zamiarem zakupienia wirtualnej waluty typu Bitcoin. Popularność kryptowalut jest na terenie Polski, ale też w innych miejscach coraz większa, dlatego też ludzie coraz chętniej decydują się na takie inwestycje, jeśli pozwalają im na to zebrane przez nich środki finansowe. Godnym uwagi jest to, że platforma jest łatwą w obsłudze platformą, która umożliwia zainteresowanym realizowanie różnorodnych płatności z użyciem kryptowalut.

 

Bitcoiny na platformie można zakupić na wiele sposobów: kartą kredytową, poprzez dotpay, neteller, czy skrill. Każdy użytkownik sam będzie mógł wybrać dla siebie najkorzystniejszą z opcji, nie wszyscy posiadają przecież na własność kartę kredytową, ale pełnoletnie osoby raczej mają już dostęp do konta bankowego i mogą z niego korzystać do woli, gdy znajdują się na nim jakieś pieniądze.

Dołącz

Jedną z naszych misji jest stworzenie dużego społeczeństwa wokół kryptowalutna całym świecie poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań opartych natechnologii blockchain. Wierzymy, że z Twoją pomocą stworzymy lepsząprzyszłość w zakresie usług związanych z giełdą i transferem gotówki.

To pierwszy projekt w branży kryptowalut (np.: Token CCX), który zapewnia udział w zyskach aktywnym członkom. Naszą misją jest zapewnienie bezpiecznej i innowacyjnej platformy składającej się z wielowarstwowej grupyproduktów i usług, które ułatwiają wdrażanie technologii blockchain w życiu codziennym.

 

CoinCasso Group - w tym estońska, licencjonowana giełda kryptowalut CoinCasso Exchange tworzy unikalne rozwiązania wspierające wymianę kryptowalut. Ponadto cały projekt obejmie między innymi sieć ATM-BTC. Jego uruchomienie planowane jest na drugą połowę 2019 roku. Zamierzamy również wdrożyć aplikacje mobilne, a także rozwiązania PC i POS związane z całą infrastrukturą.

 

Nasz zespół składa się z grupy najbardziej doświadczonych specjalistów, doradców i freelancerów z 4 kontynentów na świecie, z krajów takich jak Australia, Belgia, Chiny, Japonia, Indie, Polska, Estonia, Rosja, Litwa, Wielka Brytania, Rumunia, a nawet USA.

Dołącz

Zakup tokenów

Jest to profesjonalna i jednocześnie intuicyjna giełda, która w Swoich początkach umożliwiała kupno i sprzedaż Bitcoin oraz Litecoin. Obecnie wachlarz kryptowalut dla transakcji sprzedaj / kup jest szeroki.

Obsługa serwisu nie powinna nikomu sprawić większych problemów. Odwiedź stronę serwisu i Samemu spróbuj. Dodatkowym atutem może być fakt, iż prowizja na BitBay jest naprawdę stosunkowo niska, a założenie konta całkowicie bezpłatne.

Wpłacaj i wypłacaj STANDARDOWYM PRZELEWEM BANKOWYM

Wpłacaj ekspresowo w ponad 15000 placówek POCZTY POLSKIEJ

Wypłacaj w bankomatach sieci EuroNet, oraz przelewem bankowym SEPA

Dołącz

Więcej

Rekomendowane

Darb Finance został stworzony i jest prowadzony przez profesjonalny zespół specjalistów IT. W naszej karierze zawodowej zagłębialiśmy się w inwestycje typu Venture Capital oraz ICO (Initial Coin Offering) a także crowdfunding z wykorzystaniem kryptowalut.

 

Bezpieczeństwo transakcji online ma dla nas ogromne znaczenie. Robimy wszystko, aby mieć pewność, że Darb Finance jest platformą, która jest nie tylko łatwa w obsłudze, przyjazna dla użytkownika i skalowalna, ale przede wszystkim może być doceniana za jej wysokie bezpieczeństwo.

 

Przeprowadzamy testy penetracyjne naszego systemu, w których symulujemy ataki na platformę, w celu sprawdzenia i oceny praktyki oraz bezpieczeństwa systemu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wcześnie wykryć wszelkie słabe punkty w naszym systemie, które mogą być podatne na naruszenie bezpieczeństwa. Rozpoczęliśmy program bug bounty, który nagradza użytkowników za znalezienie błędu i podanie nam metodę jego reprodukcji. Darb Finance działa zgodnie z praktykami AML, które dotyczą przeciwdziałania praniu pieniędzy.

 

Darb Finance to skalowalna giełda, która działa płynnie, 24/7, nawet przy największym ruchu. Sprawne funkcjonowanie giełdy, na której użytkownicy mogą dokonywać transakcji w dowolnym momencie, jest jednym z naszych głównych priorytetów.

 

Jesteśmy dla Ciebie!

Prosty dostęp do świata nowoczesnych technologii

 

DarbPay to uniwersalna bramka płatności, która akceptuje zarówno waluty CRYPTO, jak i FIAT (tradycyjne waluty). Aby zacząć akceptować płatności bez granic, wystarczy zarejestrować się w Darb Finance, przejść proces KYC i potwierdzić, że chcesz zostać sprzedawcą (firmą lub osobą fizyczną). Następnym krokiem jest prosta implementacja skryptu na twojej stronie internetowej (w czym pomożemy ci bezpłatnie!). To wszystko i możesz akceptować płatności z całego świata!

 

Dołącz do społeczności Darb, zdobywaj fundusze za korzystanie z platformy. Zarządzaj swoimi krypto-aktywami, handluj, zadbaj o swoje portfolio i ucz się od profesjonalistów.

Dołącz

Giełdy kryptowalutowe są to miejsca koncentracji wymiany kryptowalutą pomiędzy użytkownikami. W przeciwieństwie do tradycyjnych giełd zajmujących się obrotem akcjami giełdy te nie mają formy uregulowanej przez ustawodawstwa krajowe. Same kryptowaluty w większości krajów nie podlegają regulacjom. Tylko kilka krajów zdecydowało się oficjalne na zakazanie posiadania tych instrumentów finansowych. Są to Bangladesz, Boliwia, Ekwador, oraz Kirgistan. Poza tymi krajami handel i posiadanie bitcoinów jest dozwolone.

 

Handel na tym rynku bardziej przypomina wymianę na rynku Forex, który również jest pozbawiony regulatora określającego zasady obrotu. Rynek kryptowalut jest nadal rynkiem kształtującym się.

Kryptowaluta to wirtualny pieniądz, powstały w sieci przy pomocy koparek kryptowaluty, który do zabezpieczenia transakcji stosuje kryptografię. Oparty na bazie tzw. dowodu wykonywanych zadań.

 

Kryptowaluta jako środek płatniczy różni się od tych "tradycyjnych” przede wszystkim brakiem centralnego emitenta, oraz tym, że wszystkie wykonane transakcje są anonimowe, a nikt oprócz właściciela nie ma do nich dostępu. Charakterystyczny jest również brak centralnej administracji.

Kryptogiełda inaczej giełda kryptowalutserwis internetowy, gdzie użytkownicy składają oferty kupna i sprzedaży kryptowalut, takich jak np.: bitcoin.

Giełdy Krypto

Z Bitcoinem

Preferowane Giełdy Krypto

KRYPTOWALUTY

Przejdź

Network Marketing

Rozważnie korzystaj z propozycji biznesowych

Rozważnie korzystaj z polecanych programów

Wszystkie programy są do Twojej dyspozycji

Każdy może zacząć i działać w PP lub afiliacji

PP i afiliacja zaliczane do telepracy

Działaj z każdego miejsca, skąd tylko chcesz - ONLINE

Ważne:

Przejdź

GIEŁDY KRYPTO

GIEŁDY, TRAIDING

Kryptowaluty i nie tylko

KRYPTOWALUTY

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

 Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego faktu. Dzięki plikom cookie personalizujemy Twoje odwiedziny ;)

f

finanserka   © 2018

OPEN ON NEW TAB DONATE / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE DAROWIZNA