Network Marketing

Rozważnie korzystaj z propozycji biznesowych

Rozważnie korzystaj z polecanych programów

Wszystkie programy są do Twojej dyspozycji

Każdy może zacząć i działać w PP lub afiliacji

PP i afiliacja zaliczane do telepracy

Działaj z każdego miejsca, skąd tylko chcesz - ONLINE

Ważne:

1 / 3 Zbuduj strukturę współpracowników i odbiorców

 • Skorzystaj w pełni z możliwości platformy reklamowej FutureAdPro
 • Aktywnie rozwijaj Swoją firmę
 • Uzyskaj odpowiednią sprzedaż
2 / 3 Osiągaj postępy dzięki innowacyjnym narzędziom

 • Personalizuj reklamy pod względem płci, wieku, czy lokalizacji
 • Dotrzyj do odbiorców zwiększając widzialność Twojej reklamy
 • Pomnażaj zysk
3 / 3 Skorzystaj z rewolucji w dziedzinie marketingu

 • Jedna z najszybciej rozwijających się platform reklamowych
 • Odwiedzona ponad miliard razy
 • Reprezentuje szeroką gamę reklamodawców z całego świata


ZALOGUJ

FutureAdPro korzysta z innowacyjnych narzędzi, które pomagają użytkownikom tworzyć spersonalizowane reklamy dla różnych grup potencjalnych klientów. Dotarcie do określonej grupy docelowej i zwiększenie popularności ich działalności jest możliwe dzięki AdPro! Platforma ma przejrzysty i łatwy w użyciu interfejs. Jest szybki i łatwy!

INNOWACYJNA PLATFORMA REKLAMOWA

Dzięki FutureAdPro wypromujesz Swoją firmę, usługę, bądź inny produkt w celu zwiększenia sprzedaży.

 

Zbudujesz solidne źródło dochodu przy minimum pracy, reklamując firmę którą już posiadasz lub usługi FutureNet czy reklamowanie się na platformie FutureAdPro.

Będąc już zarejestrowanym użytkownikiem na portalu społecznościowym FutureNet, wiesz już i masz możliwość reklamowania Swojej firmy gronu osób korzystających z platformy. Jako zarejestrowany użytkownik masz też prawo do uczestniczenia w zyskach firmy. Oczywiście maksymalizujesz Swoje dochody z promowania FutureNet innym. Poznając platformę nie będziesz miał problemu z chęcią podzielenia się dobrymi informacjami z osobami zainteresowanymi zarabianiem w internecie. FutureNet łącząc przyjemne z pożytecznym, zawarł także możliwość zarabiania z reklamowania się na platformie reklamowej FutureAdPro do której dostęp masz za pomocą jednego loginu i hasła. Tego samego loginu i hasła, dzięki któremu zalogowujesz się na FutureNet.

 

FutureAdPro nie jest jedynie platformą reklamową. Wykorzystując reklamę na FutureAdPro zarabiasz reklamując własną firmę. Łączysz zyski z platformy FutureNet. Twój udział w zyskach z reklam staje się większy, wykorzystując uczestnictwo w obydwóch platformach. FutureAdPro jest czymś więcej niż tylko platforma reklamowa.

 

Rozpakuj prezenty już dziś rejestrując się na FutureNet i zakup Swoje pierwsze paczki reklamowe na FutureAdPro. Dzięki intuicyjności platform nie będziesz mieć problemu z reklamowaniem Siebie, Swojej real firmy, Swojej firmy online, czy też produktów udostępnianych Ci przez FutureNet.

 

Pamiętaj! Zawsze zyskujesz. Intensyfikując Swoje działania, masz więcej do zaoferowania innym, jak i większe zadowolenie z dobrze "nie wykonanej pracy" ;)

Wykonując codzienne czynności, które wykonywałeś do tej pory reklamując Swoją firmę, a dzięki FutureAdPro otrzymasz dodatkowe korzyści.

 

W celu wypromowania Swojego biznesu masz do wyboru trzy opcje. Wybierz najlepszą dla Siebie mając na uwadze zwiększenie sprzedaży.

 

Po pierwsze. Wybierz jeden z dwóch pakietów

Aby rozpocząć promowanie Swojego biznesu musisz wykupić jeden z Pakietów Reklamowych. Pakiet Reklamowy przede wszystkim umożliwia Ci tworzenie reklam promujących Twój biznes. Dzięki bazie sprofilowanych użytkowników, stworzone przez Ciebie reklamy zostaną wyświetlone konkretnej grupie docelowej, która będzie stanowiła grono potencjalnych odbiorców oferowanej przez Ciebie usługi. Tym samym, dzięki Pakietowi Reklamowemu, możesz pozyskać nowych klientów.

 

Pakiet Reklamowy, to również określona liczba wyświetleń jaką przypisujesz do swoich reklam, dzięki czemu decydujesz o częstotliwości wyświetlania stworzonej reklamy. W ramach zakupu AdPacka, otrzymujesz możliwość tworzenia reklam, które zostaną wyświetlone Użytkownikom Platformy.

      * $1 =  1FND

Wszystkie zakupy oraz rozliczenia na platformie (otrzymywane wynagrodzenie) są realizowane poprzez vouchery o nazwie FNDollar* (FND).

Zakupując paczki reklamowe, czy to za $10, czy za $50, otrzymujesz dodatkową korzyść w postaci generowania przez każdą z paczek 1% każdego dnia dla Ciebie w ciągu 120 dni. W praktyce, po 120 dniach z zapłaconych $50 będziesz miał $60.  W dowolnym momencie po zebraniu 50 USD możesz wypłacić tę kwotę przelewem bankowym lub kupić za nią inny pakiet reklamowy. Dzięki temu złożone odsetki będą mogły dalej "działać". Reinwestując zarobione w ten sposób pieniądze, pozwalasz by zadziałał tzw.: procent składany, który działa jak kula śniegowa. W ten sposób za ponad rok jesteś w stanie podwoić Swój wkład.

Możliwości zarobkowe wynikające z treści powyższej informacji nie powinny być traktowane jako gwarancja lub prognoza rzeczywistych zarobków lub zysków. Sukces jest bowiem wynikiem aktywnej, faktycznie wykonywanej pracy, a przede wszystkim przemyślanych działań marketingowych, które wymagają pomysłu, zaangażowania i staranności. W związku z powyższym FutureNet nie może oraz nie daje żadnych gwarancji, co do możliwości uzyskania określonych wyników. FutureNet nie gwarantuje wynagrodzenia również za przestrzeganie planu marketingowego, informacji, narzędzi lub strategii. Więcej na ten temat możesz zobaczyć w dokumencie: Polityka Informacyjna Usługodawcy stanowiącym załącznik do umowy, a dostępnej w Back Office

Tworząc reklamy na Platformie FutureAdPro, zyskujesz jednocześnie możliwość bycia ich odbiorcą! Pakiety Reklamowe pozwalają nie tylko kreować kampanie reklamowe, ale również umożliwiają Ci otrzymywanie wynagrodzenia - w zamian za czas spędzony na oglądaniu reklam wskazanych przez System.

 

Żeby otrzymać wynagrodzenie za oglądanie reklam musisz:

 

 • systematycznie oglądać określoną liczbę reklam (tą czynność musisz wykonywać codziennie przez cały czas trwania aktywności Pakietu Reklamowego),

 

 • przypisać wyświetlenia z Pakietów Reklamowych do stworzonych przez Ciebie reklam (jest to czynność jednorazowa związana z zakupem nowego Pakietu Reklamowego).

 

 

REJESTRUJ

Z FutureAdPro otrzymujesz tak wiele, za tak niewiele!

Jeśli nie będziesz oglądał reklam przez 14 dni, stracisz możliwość otrzymywania wynagrodzenia z oglądania reklam z posiadanych  w tym czasie Pakietów Reklamowych. Minimalna liczba reklam do kwalifikacji do wynagrodzenia jest zależna od posiadanej liczby Pakietów Reklamowych zgodnie z tabelką.

OPEN ON NEW TAB

Na górę strony

BACK OFFICE
FUTURENET
BANNERS APP

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

 Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego faktu. Dzięki plikom cookie personalizujemy Twoje odwiedziny ;)

f

finanserka   © 2018

OPEN ON NEW TAB DONATE / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE DAROWIZNA