REKLAMA


Wszystko oczywiście jest w Twoich rękach i zależy od aktywności z jaką będziesz działać, przy całkowitej swobodzie działania!

bądź

#najlepszy

ruch na stronie, którą posiadasz

#monetyzuj

łącząc surfing online, własny biznes z przyjemnością

#zarabiaj

zawarte kampanie z treściami na własnej stronie

#promuj

#wybierz

najodpowiedniejszy dla siebie program z którym chcesz działać

#NetworkMarketing

Poznaj program »

POLECAMY

szablon podróże »

szablon finanse »

Przejdź »

Pozbądź się wątpliwości

Bądźmy w kontakcie

Do dzieła »

Treści wysokiej jakości, wiarygodność, regularność i zaangażowana społeczność są kluczowymi czynnikami wpływającymi na efekty współpracy z sieciami afiliacyjnymi. Sieci są dobrą alternatywą dla wszystkich, przede wszystkim dla blogerów, osób pracujących na etacie poszukujących dodatkowego zarobku, czy też osób pozostających w domu z różnych powodów (poszukujących pracy), którzy dysponują własnym czasem, aby korzystanie z sieci internet w wolnym czasie połączyć z zarabianiem online. Sieci afiliacyjne dają możliwość współpracy ze znanymi markami, chwytania spraw w swoje ręce, by zacząć zarabiać, np.: na swojej stronie internetowej. Niewiele osób korzysta z tego rozwiązania, ale liczba ta wykładniczo rośnie.

Sieci afiliacyjne

Stwórz swoją wspaniałą historię działając w marketingu bezpośrednim

Wykorzystaj potencjał internetu

Stwórz swoją własną markę i rozwijaj ją online

Na górę

OPEN ON NEW TAB SUPPORT THE AUTHOR / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE WESPRZYJ AUTORA
Share Social Media
|

FACEBOOK

Odwiedź i polub nas na

f

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

REKOMENDOWANE

sprawdź programy »

W Można powiedzieć, że budowanie sklepu internetowego to dziś bułka z masłem. Z jednej strony to prawda. Nie ma potrzeby posiadania rozległej wiedzy programistycznej, ani zatrudniania osób z doświadczeniem w tworzeniu stron internetowych. Istnieją różne platformy internetowe, które dają możliwość zrobienia tego samodzielnie. Wiele z nich jest łatwych w użyciu i bardzo intuicyjnych, co czyni je odpowiednimi nawet dla laików. Z drugiej jednak strony liczba platform, mnogość ich funkcji i silna konkurencja w branży e-commerce mogą wywoływać zawroty głowy u sprzedawców detalicznych.

 

Przygotowaliśmy listę dostępnych platform na rynku, które uważamy za najlepsze i sprawdziliśmy ich funkcje. Mamy nadzieję, że ułatwi to Twój wybór!

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

sprawdź programy »

W obecnych czasach nieposiadanie firmowej strony internetowej, to ignorowanie 90% potencjalnych klientów. Jak podaje serwis webankieta.pl, 90% małych i średnich firm zaopatruje się właśnie za pomocą Internetu. Co więcej, dla jednej czwartej mikroprzedsiębiorstw Internet jest głównym kanałem zbytu. Również zwyczajni klienci zaczynają dostrzegać biznesowe aspekty sieci. Już co 6 z nas dokonuje e-zakupów, a liczby te stale rosną.

 

Dzięki własnej stronie WWW możesz nie tylko promować Swoją firmę. Możesz równie dobrze wykorzystywać Internet jako nowy, bezpośredni kanał dystrybucji dla Swoich produktów czy usług.

PROPONOWANE

sprawdź programy »

Dla początkujących podróżników możliwości i inspiracje są nieskończone i łatwo zgubić się w ogromie możliwości. Dla wydawcy w afiliacji, branża podróżnicza daje szansę na zarobienie większych prowizji, a także promocję szerokiej gamy miejsc, aktywności z różnych półek cenowych, które trafią do wszystkich odbiorców. Podczas gdy możliwości otrzymania kodów rabatowych czy cashbacku na wakacjach to największa zachęta dla użytkowników, aby wejść na stronę, to także recenzje i zdjęcia wakacyjnych destynacji dają wiele możliwości na zainteresowanie czytelnika.

 

Znajdź Swoje miejsce na ścieżce zakupowej użytkownika i wykorzystaj wszystkie Swoje kanały, aby sprawić że wróci on znowu na Twoją stronę  w poszukiwaniu informacji, ciekawych zdjęć i wartościowego kontentu.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

sprawdź programy »

więcej »

Mogą Cię zainteresować

FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, bogaty ojciec, biedny ojciec, Robert T. kiyosaki
FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, szkoła biznesu, Robert T. kiyosaki
FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, biznes XXI wieku, dwudziestego pierwszego wieku, Robert T. kiyosaki
FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa w marketingu sieciowym, Robert T. kiyosaki

Poznaj programy z których sam możesz korzystać i z których udostępniania możesz zarabiać.

Bardzo popularne w ostatnim czasie stały się programy finansowe (afiliacyjne), które są uruchamiane przez strony o tematyce finansowej – firmy pożyczkowe, banki. Opierają się na promowaniu usług i produktów różnych firm i instytucji w internecie. Głównie chodzi tu o produkty bankowe i pozabankowe. Promowane są one na własnych stronach internetowych uczestnika programu albo na stronach udostępnianych przez program afiliacyjny. W obrębie swojej strony internetowej uczestnik programu afiliacyjnego umieszcza banery i linki, które mają kierować internautów na strony programu partnerskiego. W zamian za polecanie nowym klientom pożyczek, kredytów czy usług brokerskich, afiliant zarabia. Najczęściej organizatorzy programu partnerskiego płacą w modelu prowizyjnym, nie tyle za polecenie klienta, a na przykład dopiero w momencie, kiedy ten skorzysta z oferty produktów i usług.

z własnych

umiejętności

chęci, zaangażowania, kreatywności

z narzędzi

online

strona www, blog, fanpage

korzystaj z

narzędzi

już posiadanych

Nie musisz też posiadać własnych produktów do sprzedaży.

 

Wiadomo, że nie w każdej branży jest taka możliwość, jednak istnieje wiele korzyści wynikających z tego rodzaju formy pracy, które przekonują, że firma internetowa to dobry pomysł na biznes.

Nie musisz mieć działalności gospodarczej aby rozpocząć

Stwórz swoją wspaniałą historię działając w marketingu bezpośrednim

Wykorzystaj potencjał internetu

Stwórz swoją własną markę i rozwijaj ją online

i bezpieczny sposób

niezbędne informacje, oraz dokładne instrukcje

Pomoc i

wsparcie

Całkowicie

legalnie

Bez

inwestycji

bez zbędnych formalności, możesz zacząć

przeglądaj ofertę »

Jakie rozwiązania mamy dla Ciebie?

Nasza oferta

wesprzyj

Zainspiruj się, wybierz kierunek działania, dzięki naszemu portalowi network-marketing.pl

 

Dzięki własnej stronie www, narzędziom do wykorzystania na blogu, czy fanpagu buduj zaufanie do własnej marki i sukces, zarabiając przy tym online na fundamencie internetu.

Właściciel portalu network-marketing.pl dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Właściciel portalu nie odpowiada również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Portal network-marketing.pl ma charakter informacyjno-reklamowy.

© Network Market's Group Polska

zakupy online

info

narzędzia

network-marketing.pl

#subskrybuj
SUBSKRYBUJ open_in_new

Subskrybuj

#subskrybuj
SUBSKRYBUJ open_in_new

* Zapisując się, akceptujesz politykę prywatności.

Zapisz się do naszego Newslettera, a otrzymasz rzetelną dawkę wiedzy wprost na Swojego maila.

Bądź na bieżąco z nowościami

Co bym nie sądził będzie to tylko i wyłącznie moje zdanie, więc...

Sprawdź, Przekonaj się Sam.

Czy warto działać online, Marketingu Sieciowym, Programach Poleceń, lub Afiliacji?

R E K L A M A