Jest on dostępny dla każdego, kto posiada urządzenie umożliwiające połączenie się z siecią. Nie ma znaczenia, jakie posiada się wykształcenie czy wysokość zarobków, sieć internetowa to miejsce dla każdego. Z tego względu możemy tu spotkać osoby reprezentujące każdą grupę społeczną, w różnym wieku i o odmiennych poglądach. Jest to istotna informacja dla osób prowadzących biznes internetowy. Ze względu na różnorodność internautów bardzo istotną kwestią będzie analiza grupy docelowej i tworzenie spersonalizowanej kampanii.

Niezwykle istotną cechą internetu jest jego interaktywność. Każdy użytkownik Internetu jest jednocześnie nadawcą i odbiorcą. Internauta może być zarówno twórcą contentu, jak i konsumentem publikowanych treści.

Wobec powyższych każdy znajdzie w internecie coś dla Siebie, jaki każdy może publikować w nim Swoje treści dla innych. Obecność w sieci oferuje duże możliwości bez znacznych nakładów, także finansowych.

Jeśli Ty też jesteś osobą tworzącą, lubiącą przekazywać wiedzę lub chcesz przenieść swój biznes do świata Internetu – powinieneś zainteresować się posiadaniem na przykład własnej strony WWW!
Pracę online rozumianą jako zarabianie w internecie może wykonywać każdy. Wszyscy po części wykonujemy pracę online (w internecie), jednak nie każdy z nas za tę pracę może poszczycić się wymiernymi zyskami, wynikającą z udostępniania, sprzedaży, za którą otrzymuje prowizję. Zainteresowanie pracą online (zarabianiem w internecie) rośnie. Powodem jest oczywiście poszukiwanie dodatkowego (a czasami podstawowego) źródła dochodu. Dodatkowo bariera wejścia w biznes internetowy jest dość niska. Wystarczy łącze internetowe, komputer oraz podstawowa wiedza na temat poruszania się w Internecie (poczta elektroniczna, serwisy społecznościowe). Pozostałe informacje można zdobyć samodzielnie.

To rozwiązanie jest popularne i wygodne dla/w przypadku przypadku kobiet, które chcą pogodzić obowiązki służbowe i wychowanie dzieci. Tę formę często również wybierają osoby, które opiekują się niepełnosprawnymi czy seniorami.
Zastanów się, jaki sposób będzie Ci najbardziej odpowiadał. Oceń, co chcesz osiągnąć? Jakimi cechami dysponujesz:

Poznawaj zasady zarabiania każdego ze sposobów. Ucz się! W sieci znajdziesz dziesiątki blogów i poradników, które pomogą Ci zdobyć niezbędną wiedzę.

Praca Online |

Kto może skorzystać z pracy online?

Na skróty

Określ Swoje cechy

Marcin Kądziołka

Business Creator

Całość kursu kosztuje naprawdę niewiele. Zależy czy wolisz prezentację wideo, czy wystarczy Ci audiobook do słuchania w samochodzie lub podczas spacerów.
Mam nadzieję, że jest to cena, która pozwoli Ci skorzystać z moich doświadczeń, a Twoja żona, dziewczyna, partnerka będzie dumna, że potrafisz znaleźć praktyczną wiedzę, która poprawi Wasze życie. Wiem jak to jest ważne, gdy ma się wspólny budżet domowy.

wybierz
Potrafisz wykorzystać Swoją wyobraźnię?

kreatywność

Nie przeraża Cię dłuższe oczekiwanie na zysk?

cierpliwość

Jesteś gotowy na większe ryzyko?

ryzyko

kontakt »

Polityka prywatności

Kontakt

Zasady

Właściciel portalu network-marketing.pl dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Właściciel portalu nie odpowiada również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Portal network-marketing.pl ma charakter informacyjno-reklamowy.

Imię
Twój e-mail:
Zgoda

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z promocjami, produktami i nowościami na mój adres e-mail ze strony network-marketing.pl. Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w dowolnym momencie. Obowiązuje polityka prywatności network-marketing.pl

SUBSKRYBUJ
SUBSKRYBUJ
Formularz został wysłany poprawnie — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola poprawnie!

📧 Newsletter

W XXI wieku z Internetu korzysta niemal każdy. Wiele osób używa również tego medium do pokazania swojej twórczości, sprzedaży usług lub produktów, reklamy swojego stacjonarnego biznesu, czy też dzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Właśnie dzięki temu w sieci mamy tak szeroki dostęp do informacji, oraz możemy znaleźć odpowiedzi na całą gamę pytań.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

Share Social Media
|
OPEN ON NEW TAB SUPPORT THE AUTHOR / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE WESPRZYJ AUTORA
Marek Zabiciel

Jak wygrać w biznesie?

W Polsce co roku powstaje kilkadziesiąt tysięcy nowych firm. Jeśli i Ty także nosisz się z zamiarem założenia własnej, ale wciąż nie masz pewności, jak się do tego zabrać albo… właśnie ją założyłeś, ale nie bardzo wiesz, co z tym wszystkim dalej zrobić, by nie popełnić błędów już na starcie… dobrze trafiłeś.
Spora część świeżo upieczonych przedsiębiorców w procesie budowania swojego biznesu kończy na „świetnym pomyśle” – zapewne i Ty na niejeden z nich wpadniesz (a może już go masz?).

wybierz
Aby zbudować własną stronę nie jest potrzebna żadna wiedza programistyczna. Wystarczy poskładać ją z gotowych klocków w intuicyjnym edytorze. Klikając przycisk „opublikuj” system automatycznie stworzy kod HTML5, CSS3, JS a także skonfiguruje serwery i bazy danych. W przeciągu kilku sekund strona będzie dostępna w sieci.

Strony WWW

.

Tworzenie szybkie, proste i dostępne dla każdego.

Przycisk

Bądźmy w kontakcie

Pozbądź się wątpliwości

Przejdź »

• 27 milionów Polaków jest już ONLINE

.

• 30 miliardów złotych rocznie wydają Polacy ONLINE na zakupy przez internet

.

• Zgodnie z badaniami CBOS ponad 14% dorosłych Polaków wspomaga Swój budżet dorabiając z wykorzystaniem sieci

.

• Serwisy, na których można dzielić się zdjęciami i filmami video, ułatwiają budowanie zaufania, marek i rosnące opcje zarabiania pieniędzy

.

• Największe sukcesy biznesowe ostatniej dekady zostały zbudowane na fundamencie internetu

To jest możliwe?

To jest możliwe! Mierzysz wyżej?

wykorzystuje je do wyszukiwania produktów i zakupów / raport KPCB z 2016 roku /, ale do tego czasu wartości te oczywiście podniosły się znacząco w górę.

55% użytkowników Pinteresta

12% użytkowników Facebooka i Instagrama

Kryptowaluty

.

zarabiaj na kryptowalutach

• Copywriter
• Grafik komputerowy
• Programista
• Tłumacz
• Fotograf

Freelancing

.

zacznij pracować zdalnie

• Prowadzenie bloga
• Kanał YouTube
• Prowadzenie sklepu internetowego

Załóż Swój biznes!

.

załóż własny biznes w sieci

Zarabiaj na ankietach

.

wypełniaj płatne ankiety

Zarabianie na reklamach

.

zarabiaj na oglądaniu reklam

Programy partnerskie

.

zarabiaj na polecaniu produktów

dołącz »

czytaj dalej »

Kto może skorzystać?

To jest możliwe?

Tobiasz Maliński

Internet w praktyce

Jeżeli jesteś po czterdziestce (albo nawet pięćdziesiątce) i chciałbyś wreszcie być na czasie i zacząć swobodnie poruszać się po Internecie, oto przewodnik, który poprowadzi Cię za rękę przez wszystko co powinieneś wiedzieć o Internecie.
Literatura, jaka jest dostępna na temat Internetu, to w większości podręczniki napisane dla nowego pokolenia, które urodziło się w erze informatycznej i bez problemu się w niej porusza. Zupełnie inaczej niż osoby w starszym wieku, które nie wychowywały się z komputerami i którym trudniej jest zrozumieć, niektóre informatyczne zagadnienia.

wybierz

Określ Swoje cechy