#Polecamy

Procent składany i oszczędzanie

Kieruj się starą dobrą zasadą: „Nie wiesz na kogo liczyć? Licz na siebie!”. Zdajemy sobie sprawę na przykład z tego, że na emeryturę od państwa nie ma co czekać: jeśli sami jej sobie nie odłożymy, to na starość będziemy biedować.

Dokonuj wyborów z przekonaniem, mając na uwadze świadomość ryzyka. Z reguły z codziennymi czynnościami wychodzi nam znacznie lepiej. Mając na uwadze inwestowanie zdobądź podstawową wiedzę, najlepiej jeśli na Swojej drodze znajdziesz mentora, który Cię poprowadzi, pamiętając przy tym nie kierowanie się emocjami. Zawsze staraj się dywersyfikować Swoje finanse. Inwestuj zawsze rozważnie, ale tylko tyle, by ewentualna strata nie była bolesna.

Pożyczanie pieniędzy na inwestycje w/na przyszłość, to nie jest dobre rozwiązanie. Korzystaj z własnego kapitału, by mieć pewność, że nawet jeśli stracisz, to nie pozostawisz Sobie żadnego długu. Jeśli już, to podchodź do tego z rezerwą, by nie wpaść w kłopoty finansowe.

Zastanów się w co zainwestować pieniądze? Miej plan. Zaczynaj od niewielkich kwot.

Inwestycje to motor nie tylko rynku finansowego, lokalnie także Ciebie, prowadzą do samo uzupełnienia, uzupełnienia, realizowania się lub realizowania zadań, potrzeb, czy też marzeń. Inwestowanie może okazać się najlepszym sposobem na pomnażanie zgromadzonego kapitału. W zależności od wybranych instrumentów inwestycyjnych można osiągać naprawdę dobre wyniki.

Jak i w co inwestować pieniądze, by cieszyć się zyskami, a nie płakać nad stratą?

Nie istnieje jeden uniwersalny i sprawdzony schemat, dzięki któremu inwestorzy osiągają sukces. Na naszych stronach obszernie przedstawiliśmy programy, do których przystąpisz za darmo, dzięki którym wypromujesz Swoją firmę, choć jeśli jej nie posiadasz, będziesz mógł dystrybuować produkty i marki programów, do których zapisania się Ciebie zachęcamy.

Otrzymaliśmy pomoc od rodziców i czujemy, że mamy dług do spłacenia. Nie oddamy go co prawda rodzicom, ale chcielibyśmy oddać… Naszym dzieciom! To znaczy pomóc im w starcie w dorosłe życie: sfinansować studia, a największym naszym marzeniem jest kupić im małe mieszkanie, aby nie musieli od samego początku martwić się o to, jak związać koniec z końcem.

INTERNET NIESIE WIELE MOŻLIWOŚCI. WYKORZYSTAJ JEGO POTENCJAŁ

FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, bogaty ojciec, biedny ojciec, Robert T. kiyosaki
FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, szkoła biznesu, Robert T. kiyosaki
FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, biznes XXI wieku, dwudziestego pierwszego wieku, Robert T. kiyosaki
FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa w marketingu sieciowym, Robert T. kiyosaki
Polecamy

dołącz »

więcej »

marketing afiliacyjny »

Strona główna   »

Codzienność wyborów
Inwestowanie

Inwestujesz codziennie.

Korzystaj z propozycji. Wykorzystaj szansę.

kontakt »

Jeżeli jesteś początkującym inwestorem, nie rzucaj się od razuna głęboką wodę”. Zacznij inwestować niewielkie kwoty, których strata nie narazi Cię na dotkliwe kłopoty finansowe.

Inwestowanie wymaga posiadania odpowiedniego planowania. Bez żadnego planu właściwie każdy inwestor jest skazany na porażkę, ponieważ np. gra na giełdzie nie polega wyłącznie na zakupie i sprzedaży akcji, oraz oczekiwaniu na rozwój wydarzeń. Jeżeli chcesz ograniczyć ryzyko strat, stwórz przemyślany plan zawierający racjonalne uzasadnienie każdej dokonywanej transakcji.

W co zainwestować? Decyzja ta uzależniona jest od wielu czynników, m.in. kwoty kapitału, skłonności do ryzyka, możliwości zamrożenia środków na długi czas. Może warto zainteresować się rynkiem walutowym? Może zakupisz nieruchomość albo grunt? Albo postawisz na szlachetne trunki? Jeżeli nie wiesz, w co zainwestować pieniądze, zawsze możesz skorzystać z pomocy doradców finansowych.

Inwestowanie właściwie zawsze wiąże się z ryzykiem. Takie same szanse masz na zyski, jak i na straty. Niestety początkujący inwestorzy zdają się o tym nie wiedzieć - licząc na szczęście, stawiają wszystko „na jedną kartę”, co zwykle drogo ich kosztuje.

 

Bez względu na to, jak bardzo doświadczonym inwestorem jesteś pamiętaj, że bezpieczne i zyskowne inwestycje nie istnieją.

Żeby ograniczyć ryzyko strat i wiedzieć w co inwestować, musisz znać podstawy inwestowania.

 

Potrzebna jest wiedza związana z mechanizmami instrumentów inwestycyjnych czy zasadami funkcjonowania rynku.

Znajdź osobę, która ma duże doświadczenie w inwestowaniu w wybrane przez Ciebie instrumenty inwestycyjne, a której udało się dużo zyskać. Kierując się otrzymanymi od mentora wskazówkami, może i Tobie uda się osiągnąć sukces.

Emocje zawsze są złym doradcą, także w przypadku inwestowania. Podejmowanie decyzji pod wpływem chwili, z obawy przed pogłębieniem strat, najczęściej prowadzi do utraty zainwestowanego kapitału.

Kluczem do sukcesu jest dywersyfikacja portfela inwestycyjnego, zgodnie z zasadą, aby „nie wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka”. Kapitał ulokuj w różne aktywa, najlepiej o różnym stopniu ryzyka.

Jeżeli nie chcesz wpaść w kłopoty finansowe, inwestuj tylko własny kapitał. W żadnym wypadku nie zaciągaj kredytów, licząc na duże zyski. W praktyce może okazać się, że stracisz i własny kapitał i pożyczone pieniądze, zostając z długiem w banku.

Częstym błędem popełnianym przez niedoświadczonych inwestorów jest inwestowanie wszystkich wolnych środków. Tymczasem kolejna złota zasada mówi, by zainwestować maksymalnie 10% posiadanego kapitału łącznie lub ewentualnie tyle, by porażka i strata pieniędzy nie była dotkliwa i nie spowodowała poważnych problemów finansowych.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

Share Social Media
|
OPEN ON NEW TAB SUPPORT THE AUTHOR / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE WESPRZYJ AUTORA

Na górę

Na górę

Ważne jest, to w co inwestujesz i co inwestujesz.

Codziennie inwestujemy pośrednio lub bezpośrednio, wykorzystując elementy naszego życia codziennego.

.

Do codziennych inwestycji wykorzystujemy, korzystamy z:

,

  • wolnego czasu,

  • finansów osobistych,

  • wzajemnych relacji,

  • potencjału otaczających nas propozycji

Bądźmy w kontakcie

Pozbądź się wątpliwości

Przejdź »