Ważne jest, to w co investujesz i co investujesz.

  Codziennie investujemy pośrednio lub bezpośrednio, wykorzystując elementy naszego życia codziennego.

.

Do codziennych investycji wykorzystujemy, korzystamy z:

,

  • wolnego czasu,

  • finansów osobistych,

  • wzajemnych relacji,

  • potencjału otaczających nas propozycji

Kieruj się starą dobrą zasadą: „Nie wiesz na kogo liczyć? Licz na siebie!”. Zdajemy sobie sprawę na przykład z tego, że na emeryturę od państwa nie ma co czekać: jeśli sami jej sobie nie odłożymy, to na starość będziemy biedować.

    Dokonuj wyborów z przekonaniem, mając na uwadze świadomość ryzyka. Z reguły z codziennymi czynnościami wychodzi nam znacznie lepiej. Mając na uwadze investowanie zdobądź podstawową wiedzę, najlepiej jeśli na Swojej drodze znajdziesz mentora, który Cię poprowadzi, pamiętając przy tym nie kierowanie się emocjami. Zawsze staraj się dywersyfikować Swoje finanse. Investuj zawsze rozważnie, ale tylko tyle, by ewentualna strata nie była bolesna.

   Pożyczanie pieniędzy na investycje w/na przyszłość, to nie jest dobre rozwiązanie. Korzystaj z własnego kapitału, by mieć pewność, że nawet jeśli stracisz, to nie pozostawisz Sobie żadnego długu. Jeśli już, to podchodź do tego z rezerwą, by nie wpaść w kłopoty finansowe.

Zastanów się w co Zainvestować pieniądze? Miej plan. Zaczynaj od niewielkich kwot.

   Investycje to motor nie tylko rynku finansowego, lokalnie także Ciebie, prowadząc do samo uzupełnienia, uzupełnienia, realizowania się lub realizowania zadań, potrzeb, czy też marzeń. Investowanie może okazać się najlepszym sposobem na pomnażanie zgromadzonego kapitału. W zależności od wybranych instrumentów inwestycyjnych można osiągać naprawdę dobre wyniki.

   Jak i w co inwestować pieniądze, by cieszyć się zyskami, a nie płakać nad stratą?

  Nie istnieje jeden uniwersalny i sprawdzony schemat, dzięki któremu inwestorzy osiągają sukces. Na naszych stronach obszernie przedstawiliśmy programy, do których przystąpisz za darmo, dzięki którym wypromujesz Swoją firmę, choć jeśli jej nie posiadasz, będziesz mógł dystrybuować produkty i marki programów, do których zapisania się Ciebie zachęcamy.

Otrzymaliśmy pomoc od rodziców i czujemy, że mamy dług do spłacenia. Nie oddamy go co prawda rodzicom, ale chcielibyśmy oddać… Naszym dzieciom! To znaczy pomóc im w starcie w dorosłe życie: sfinansować studia, a największym naszym marzeniem jest kupić im małe mieszkanie, aby nie musieli od samego początku martwić się o to, jak związać koniec z końcem.

INTERNET NIESIE WIELE MOŻLIWOŚCI. WYKORZYSTAJ JEGO POTENCJAŁ

Network Marketing

Rozważnie korzystaj z propozycji biznesowych

Rozważnie korzystaj z polecanych programów

Wszystkie programy są do Twojej dyspozycji

Każdy może zacząć i działać w PP lub afiliacji

PP i afiliacja zaliczane do telepracy

Działaj z każdego miejsca, skąd tylko chcesz - ONLINE

Ważne:

FINANSERKA, SERWERY WWW, PRZEJDŹ DO STRONY
FREE BITCOIN EVERY HOUR!!! Win $200 in BITCOINS
Win Free Bitcoins every hour!
Win $200 in BITCOINS every hour!

Inwestowanie właściwie zawsze wiąże się z ryzykiem. Takie same szanse masz na zyski, jak i na straty. Niestety początkujący inwestorzy zdają się o tym nie wiedzieć - licząc na szczęście, stawiają wszystko „na jedną kartę”, co zwykle drogo ich kosztuje.

Bez względu na to, jak bardzo doświadczonym inwestorem jesteś pamiętaj, że bezpieczne i zyskowne inwestycje nie istnieją.

Żeby ograniczyć ryzyko strat i wiedzieć w co inwestować pieniądze, musisz znać choćby podstawy inwestowania.

Potrzebna jest wiedza związana z mechanizmami instrumentów inwestycyjnych czy zasadami funkcjonowania rynku.

Znajdź osobę, która ma duże doświadczenie w inwestowaniu w wybrane przez Ciebie instrumenty inwestycyjne, a której udało się dużo zyskać. Kierując się otrzymanymi od mentora wskazówkami, może i Tobie uda się osiągnąć sukces.

Emocje zawsze są złym doradcą, także w przypadku inwestowania. Podejmowanie decyzji pod wpływem chwili, z obawy przed pogłębieniem strat, najczęściej prowadzi do utraty zainwestowanego kapitału.

Kluczem do sukcesu jest dywersyfikacja portfela inwestycyjnego, zgodnie z zasadą, aby „nie wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka”. Kapitał ulokuj w różne aktywa, najlepiej o różnym stopniu ryzyka.

Jeżeli nie chcesz wpaść w kłopoty finansowe, inwestuj tylko własny kapitał. W żadnym wypadku nie zaciągaj kredytów, licząc na duże zyski. W praktyce może okazać się, że stracisz i własny kapitał i pożyczone pieniądze, zostając z długiem w banku.

Częstym błędem popełnianym przez niedoświadczonych inwestorów jest inwestowanie wszystkich wolnych środków. Tymczasem kolejna złota zasada mówi, by zainwestować maksymalnie 10% posiadanego kapitału łącznie lub ewentualnie tyle, by porażka i strata pieniędzy nie była dotkliwa i nie spowodowała poważnych problemów finansowych.

W co zainwestować? Decyzja ta uzależniona jest od wielu czynników, m.in. kwoty kapitału, skłonności do ryzyka, możliwości zamrożenia środków na długi czas. Może warto zainteresować się rynkiem walutowym? Może zakupisz nieruchomość albo grunt? Albo postawisz na szlachetne trunki? Jeżeli nie wiesz, w co zainwestować pieniądze, zawsze możesz skorzystać z pomocy doradców finansowych.

Inwestowanie wymaga posiadania odpowiedniego planowania. Bez żadnego planu właściwie każdy inwestor jest skazany na porażkę, ponieważ np. gra na giełdzie nie polega wyłącznie na zakupie i sprzedaży akcji oraz oczekiwaniu na rozwój wydarzeń. Jeżeli chcesz ograniczyć ryzyko strat, stwórz przemyślany plan zawierający racjonalne uzasadnienie każdej dokonywanej transakcji.

Jeżeli jesteś początkującym inwestorem, nie rzucaj się od razu „na głęboką wodę”. Zacznij inwestować niewielkie kwoty, których strata nie narazi Cię na dotkliwe kłopoty finansowe.

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, bogaty ojciec, biedny ojciec, Robert T. kiyosaki
FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, szkoła biznesu, Robert T. kiyosaki
FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, biznes XXI wieku, dwudziestego pierwszego wieku, Robert T. kiyosaki
FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa w marketingu sieciowym, Robert T. kiyosaki

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Przejdź

INVESTUJESZ CODZIENNIE

SKORZYSTAJ Z PROPOZYCJI. WYKORZYSTAJ SZANSĘ.

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

 Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego faktu. Dzięki plikom cookie personalizujemy Twoje odwiedziny ;)

f

finanserka   © 2018

OPEN ON NEW TAB DONATE / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE DAROWIZNA