finanserka   © 2018

OPEN ON NEW TAB DONATE / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE DAROWIZNA

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

Share Social Media
|

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

FINANSE

partnerstwo

Comperia

Załóż swój sklep w RedCart

Chcesz zarabiać z Comperią, dysponujesz czasem i dostępem do internetu! Skorzystaj z prostej rejestracji.

PODRÓŻE

współpraca

Travelpayouts

Dołącz do doskonałej platformy z narzędziami do udostępniania w kategorii podróż | flights | hotels | cars | more | Travelpayouts

Travelpayouts is a platform where advertisers can generate sales and webmasters can earn commissions from each sale.

Jeszcze jakiś czas temu nie byliśmy do końca świadomi, iż dzięki wykorzystywaniu narzędzi dostępnych w internecie, jest możliwe zarabianie - otrzymywanie prowizji online. Wykonując proste, codzienne czynności jak lajkowanie, udostępnianie, czy polecanie i tym podobne można połączyć z zarabianiem. Coraz łatwiej, ponieważ dostawcy online, ułatwiają to ich zarejestrowanym użytkownikom, prowadzić swój biznes online nie posiadających własnego produktu. Łącząc więc swoje pasje, codzienne czynności wykonywane online i technologię (internet), jesteśmy w stanie osiągnąć wymierny sukces.

Dbaj o siebie - epidemia wciąż trwa

Większość spraw możesz załatwić z domu.

Polecamy

Nie musisz decydować się na jeden model. Sugerujemy zacząć od jednego, ale z czasem, kiedy biznes będzie się rozwijał, możesz połączyć kilka z nich.

 • 27 milionów Polaków jest już online i wydaje 30 miliardów złotych rocznie na zakupy przez Internet (wg. raportu Business Insider Polska)

 

 • Serwisy, na których można dzielić się zdjęciami i filmami wideo, ułatwiają budowanie zaufania, marek i rosnące opcje zarabiania pieniędzy (55% użytkowników Pinteresta, 12 % użytkowników Facebooka i Instagrama wykorzystuje je do wyszukiwania produktów i zakupów / raport KPCB z 2016 roku), ale do tego czasu wartości te oczywiście podniosły się znacząco w górę.

 

 • W Internecie jest wszystko, czego potrzeba do prowadzenia nowoczesnego biznesu. Internet pozwala na coraz bardziej precyzyjne dotarcie do wybranej grupy klientów z nowymi produktami (“big data”), serwisy społecznościowe rosną w siłę i oferują formy reklamy, które są finansowo dostępne też dla małych biznesów, obsługa klienta staje się dziecinnie prosta dzięki czatom internetowym, które ewoluują od zwykłych rozmów międzyludzkich, do rozmów biznesowych.  Cały czas pojawiają się nowe narzędzia, które pomagają prowadzić biznes online (płatności internetowe, e-sklepy, reklamy online, itp.)

Fakty

Bez aktywnego udziału zbudujesz dochód pasywny

Tak, to jest jak najbardziej możliwe! Nie tak szybko i nie tak od razu jak to ogłasza masa wydawców online. Istnieje bowiem jeszcze jeden model, o którym w skrócie wspomnę.

 

MLM, czyli Multi Level Marketing to propozycja, z której obecnie zaczyna korzystać co raz więcej osób i to nie bez powodu. Łączy bowiem w sobie kilka elementów. I chociaż towarzyszy mu sprzedaż produktów, może również przybierać postać sprzedaży abonamentowej, ale generalnie tworzy struktury sprzedaży poprze rozbudowywanie sieci aktywnych dystrybutorów. Co najlepsze wcale nie musisz być wybitny sprzedawcą, ani cokolwiek samemu sprzedawać. Model MLM bardzo się zmienił przez lata i mylnie określany jest obecnie mianem piramidy finansowej. Do nas jednak należy wybranie odpowiedniej i najlepszej znanej marki, by tak naprawdę się nie sparzyć, a zacząć zarabiać.

 

Istnieją ludzie, którzy zarobili znaczne pieniądze na rozwoju internetu, jak i otworzeniu się początkowych dystrybutorów na zarejestrowanych u nich użytkowników, którym udostępnili swoje narzędzia do promocji, by za realną sprzedaż wypłacać prowizję. Przedwczesna emerytura jest możliwa, jak i cieszenie się wolnością finansową? Każda akcja rodzi reakcję!

 • Sprzedaż produktów: to mogą być produkty fizyczne albo cyfrowe. Co to są produkty cyfrowe? Np. e-booki, raporty, grafiki, strony internetowe, kursy online, konferencje online, filmy wideo, nagrania audio – generalnie wszystko, co nie jest fizycznym produktem, tylko czymś, co dostarczasz w formie cyfrowej przez Internet. Produkty cyfrowe mają tą zaletę, że tworzy się je raz, a sprzedawać można na coraz większą skalę. Nie ma kosztów produktu, ani wysyłki.

 

 • Sprzedaż abonamentowa: dostęp do platformy, albo software’u (tak zwany model SaaS). Produkty w tym modelu mają potencjał do szybkiego budowania skali. Dodatkowo subskrypcja (regularna płatność, np. miesięczna) daje pewną stabilność i przewidywalność przychodu.

 

 • Usługi dostarczane przez Internet: to mogą być np. indywidualne konsultacje, programy grupowe, czy usługi typu “zrobione za Ciebie” (“done for you”) albo “robione z Tobą” (“done with you”). To bardzo dobry sposób, żeby zacząć biznes online – pomaga bardzo dobrze zrozumieć potrzeby klientów i szybko reagować z ofertą. To także prosty sposób na przejście od usług dostarczanych “na żywo”. Praca w tym modelu zajmuje dużo czasu (więcej niż inne modele, zwłaszcza w systemie pracy 1-na-1), ale takie usługi zazwyczaj mają też wyższą cenę.

 

 • Afiliacja: czyli sprzedaż produktów innych osób czy firm. Np. promocje narzędzi, książek, czy programów. To sposób dla tych, którzy wolą sprzedawać niż tworzyć.

Wybrane modele przez nas + krótki opis

Przykładami możliwości uzyskiwania dochodu online są:

 • marketing sieciowy

 • programy partnerskie

 • fundusze inwestycyjne

 • wynajem nieruchomości

 • własny biznes kierowany przez odpowiednią kadrę menadżerską

 • franczyza

 • zautomatyzowany płatny serwis internetowy

 • inwestycje leasingowe

Każdy z nich może być skuteczny. Ważne, żeby wybrać taki, który pasuje do Ciebie i Twojego biznesu.

Network marketing = self marketing

Możliwości wykorzystania potencjału internetu

biznes online, affiliacja, partnerstwo, sharowanie, prowizje

Rekomendowane

Mogą Cię zainteresować

FINANSE

afiliacja

M2M

Z finansami program partnerski Money2Money

Zarabianie w internecie nigdy nie było łatwiejsze. Sprawdź, co ma do zaoferowania afiliacja w Money2Money

SKLEPY

współpraca

Redcart

Załóż swój sklep w RedCart

Sklep internetowy w RedCart - niezależnie od tego, czym się zajmujesz i w jakiej branży działasz

SKLEPY

współpraca

ecat

Sklep internetowy z ECAT
Sklep internetowy z ECAT

Wybierz ecat jako Swoje rozwiązanie z gwarancją wsparcia na każdym etapie Twoich działań

Na górę

» finanserka.pl

» goldsecret.pl

» modna24.pl

STRONY WWW

produkt/usługa

WebWave

Załóż Swoją własną stronę na WebWave CMS

Po 7 latach ciężkiej pracy,  WebWave CMS największy kreator stron www w Polsce

OFERTA SPECJALNA

Znajomy daje Ci jeszcze 1 miesiąc dostępu do ESET Internet Security. Miłego korzystania! Pobierz BEZPŁATNĄ 30-dniową wersję próbną + dodatkowo 1 miesiąc
EsetRef

Eset Internet Security

produkt/usługa

Załóż swój sklep w RedCart

1 miesiąc korzystania za darmo!

.

Pobierz BEZPŁATNĄ 30-dniową wersję próbną + dodatkowo 1 miesiąc.

 

» INFORMACJA O PODMIOTACH STOWARZYSZONYCH

Artykuł w części lub całości pochodzi z: https://www.biznesowerewolucje.com |Od czego zacząć biznes online?

ZARABIAJ W SIECI