OD CIEBIE ZALEŻY JAKĄ HISTORIĘ DLA SIEBIE NAPISZESZ

Page Title
ODNIEŚ SUKCES

#jak zarabiam online, #zarabiaj w internecie, #dochód pasywny, #jak zarabiam w internecie

Kup grę planszową CASHFLOW. Buy board game CASHFLOW.

Przejdź

"Nie pracuj dla pieniędzy, niech one pracują dla Ciebie."

Na górę strony

Rozpocznij z Własnym serwisem tematycznym, blogiem, kanałem na YouTube, stroną lub fanpagem w social media?

 

Jeśli jesteś osobą która potrafi się zaangażować i nie boi się ryzyka?

 

Zapraszam do wspólnego działania!

 

Wiedza wraz z informacją, w połączeniu z internetem, otwierają możliwości jakich dotąd nie było.

Polecane książki

FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, bogaty ojciec, biedny ojciec, Robert T. kiyosaki
FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, szkoła biznesu, Robert T. kiyosaki
FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, biznes XXI wieku, dwudziestego pierwszego wieku, Robert T. kiyosaki

Obejrzyj video

Aby osiągnąć wolność finansową musisz nabyć aktywa (nie zawsze*), które co miesiąc wygenerują dochód pasywny, przekraczający miesięczne wydatki.

*Opłata lub jej brak zależy od warunków uczestnictwa w programie, który wybierzesz

Jest wiele sposobów, aby zarobić lub dorobić (za darmo) w Internecie, tym bardziej zainwestować wolne środki (możliwe ryzyko). Nie istnieje jeden uniwersalny i sprawdzony schemat, dzięki któremu inwestorzy osiągają sukces, czerpiąc z tego realne przychody. Nie mniej jednak sposoby takiego zarabiania (programy partnerskie 'PP' [1]), cieszą się dość dużym powodzeniem wśród zwykłych użytkowników internetu i wydaje się, że jest to wymarzona praca. Nie trzeba przecież wychodzić z domu, można pracować w dogodnych godzinach, itd.

Żeby zarabiać nie tylko w internecie, niezbędne jest zainwestowanie wkładu własnego (wolnych środków, własny środków), własnego czasu, itp (czytaj dalej). W sieci nie brakuje gotowych rozwiązań (przejrzyj). Jeśli serfujesz po internecie, czy spędzasz przy komputerze dużo czasu, to można niektóre rzeczy połączyć i przekuć zwykłe codzienne czynności w zysk.

Jeśli nie masz pomysłu na Własną Firmę w internecie (przeglądnij naszą zakładkę >>> BIZNES). Następnie zwiększ ruch w Twojej witrynie, a tym samym sprzedaż, oraz rozpoznawalność Twojej marki. Twórz skuteczne reklamy, zwiększ zasięg Swojego biznesu, rozwiń sieć kontaktów, korzystaj z gotowych rozwiązań. Kompiluj własną ścieżkę do sukcesu!

Twoje zarobki zależne będą od Twojego zaangażowania w dany projekt (np. zakup produktów reklamowych, udostępnianie kodu html na stronach, gotowych reklam), lub od zaangażowania biznesowego (marketingu online, rozpowszechniania, udostępniania), czyli umiejętności prowadzenia biznesu.

 

Żeby zarabiać w internecie nie musisz zakładać i prowadzić działalności gospodarczej, wystarczy skorzystać z produktów ogólnie dostępnych, inaczej rzecz ujmując sprawdzonych rozwiązań. Możesz nadal pracować na etacie, a w internecie możesz zarabiać w wolnym czasie (np.: pracując godzinę, dwie dziennie). 

 

Zarabianie w internecie nie jest lokatą bankową, ani inwestycją w rozumieniu prawa obowiązującego w Polsce.

Dlaczego nie wszyscy mają pasywny dochód?

 

Bo nie wszyscy chcą podjąć wysiłek, nie wszyscy chcą ryzykować, nie wszyscy potrafią się zaangażować.

DZIAŁAJ, ABY OSIĄGAĆ SUKCES

DZIAŁAJ, ABY OSIĄGAĆ SUKCES

Nic nie ogranicza Cię w maksymalizowaniu zysków

DZIAŁAJ, ABY OSIĄGAĆ SUKCES

Przykłady dochodu pasywnego:

- marketing sieciowy

- programy partnerskie

- fundusze inwestycyjne

- wynajem nieruchomości

- własny biznes kierowany przez odpowiednią kadrę menadżerską

- franczyza

- zautomatyzowany płatny serwis internetowy

- inwestycje leasingowe

- lokaty bankowe

Na afiliacji może zarabiać każdy !!!

 

Dzięki linkom afiliacyjnym lub widgetom produktowym możesz dyskretnie polecać produkty i zarabiać  prowizje na sprzedaży!

Zdecydowanie się, znalezienie i zaangażowanie w zarabianie, czy też inwestowanie online, to połowa sukcesu.

Zacznij udostępniać i zarabiaj jednocześnie

1

Zarejestruj się

2

Aktywuj konto

3

Zyskujesz dostęp do materiałów

więcej

FINANSERKA, MARKETINGH SIECIOWY, MARKETING ONLINE, MARKETING WIELOPOZIOMOWY, BIZNES ONLINE, ZARABIAJ W INTERNECIE, bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa w marketingu sieciowym, Robert T. kiyosaki

Network Marketing

Rozważnie korzystaj z propozycji biznesowych

Rozważnie korzystaj z polecanych programów

Wszystkie programy są do Twojej dyspozycji

Każdy może zacząć i działać w PP lub afiliacji

PP i afiliacja zaliczane do telepracy

Działaj z każdego miejsca, skąd tylko chcesz - ONLINE

Ważne:

Rozwijaj w pełni Swoją kreatywność

DZIAŁAJ, ABY OSIĄGAĆ SUKCES

Odnosząc sukces podnieś jakość Swojego życia. Rejestruj się. Stań się WYDAWCĄ. Udostępniaj w sieci materiały usługodawców, reklamodawców, czy też organizatora. Za każdą wykonaną akcję z Twojego polecenia otrzymuj prowizję!

 

Nie musisz posiadać działalności gospodarczej by zacząć zarabiać! Spełniając początkowe, ściśle określone warunki, zarabiaj, na raz wykonanej przez Siebie pracy.

 *Dochód pasywny oznacza dochód bez stałego angażowania własnej pracy. Osoby osiągające dochód pasywny bez wkładu własnej pracy nazywamy rentierami.

 

Dochód pasywny otrzymywany jest wtedy, gdy raz wykonana praca (akcja, działanie) przynosi zyski, przez określony czas. Nie wystarczy sama rejestracja: udostępniaj, publikuj, dziel się informacjami otrzymanymi po rejestracji od reklamodawców, usługodawców.

MARKETING ONLINE

BIZNES ONLINE

PROGRAMY PARTNERSKIE

AFILIACJA

MARKETING BEZPOŚREDNI

SYSTEMATYCZNE ZARABIANIE

DOCHÓD PASYWNY

MULTI LEVEL MARKETING

FINANSE OSOBISTE

OFERTA DLA FIRM

PORTFELE INTERNETOWE

INWESTYCJE

OSZCZĘDZANIE, WALUTY

ZAKUPY ONLINE

ZAPLANUJ WYJAZD

PODRÓŻ, URLOP

GIEŁDY, TRADING

Kryptowaluty i nie tylko

KRYPTOWALUTY

 

 

Z BITCOINEM

Kop Bitcoina za FREE

STRONY WWW

(EDYTORY STRON)

więcej

przeglądaj dalej

Jako użytkownik globalnej sieci internet w pełni wykorzystaj jej możliwości budując Swoją niezależność, finansową niezależność.

Zacznij udostępniać i zarabiaj jednocześnie

1

Zarejestruj się

2

Aktywuj konto

3

Zyskujesz dostęp do materiałów

Przywitaj Świat Marketingu. Wybieraj co potrzebujesz i wdrażaj!

 

Warto więc go poznać i korzystać, ponieważ możliwości jakie niesie internet są nieskończone.

Świat marketingu już dawno otworzył się na odbiorców indywidualnych, czyli także na Ciebie w kontekście zachęcania Cię do działania, ale także w kontekście, by to ten świat korzystał z tego, że Ty wykorzystując jego narzędzia dodatkowo wzbogacasz się finansowo.

NIE MA CIĘ W INTERNECIE? ZMIEŃ TO!

OTRZYMUJ PROWIZJĘ POPRZEZ MODELE PŁATNOŚCI!

  • Stwórz Swój pasywny dochód*

  • Zarabiaj systematycznie

  • Wysokość comiesięcznych wpływów zależy od Twojego zaangażowania

  • Wykorzystaj potencjał jaki niesie ze sobą internet

  • Stwórz Swoją wspaniałą historię działając w marketingu bezpośrednim

Załóż darmowe konto, dołącz do najlepszych sieci partnerskich i afiliacyjnych. Network-marketing.pl to miejsce dla profesjonalistów, jak i dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z partnerstwem w programach, czy też afiliacji i zarabianiem w internecie. Rozwijaj się i pracuj razem z nami już dziś!

Pierwszą czynnością, którą musisz zrobić to założenie konta. Od razu po rejestracji otrzymasz dostęp do swojego Panelu Użytkownika zarejestrowanego, w którym znajdziesz najważniejsze i najbardziej potrzebne narzędzia aby rozpocząć.

Szukasz odpowiedniego partnerstwa, afiliacji, do zarabiania w internecie? Chcesz zacząć zarabiać, ale nie wiesz jak?

 

Dołączaj do wiodących usługodawców i reklamodawców, czy też organizatorów i rozpocznij własną przygodę z zarabianiem przez internet! Wybieraj w programach partnerskich i afiliacyjnych, rejestruj się za darmo, wykorzystuj narzędzia do promowania, udostępniania w sieci, otrzymuj prowizję od pomyślnie zakończonej akcji, przez odwiedzającego Twoją stronę, wykorzystującego Twoje polecenie, korzystającego z Twojego udostępnienia.

 

Wybierz Swój program, rejestruj się i osiągnij sukces online z reklamą bezpośrednią online.

Wypłacaj Swoją prowizję

 

Kiedy Twoja prowizja zostanie już zatwierdzona możesz ją wypłacić na swoje konto zwykłym przelewem bankowym lub poprzez PayPal (zależne od programu do którego się zapiszesz). Wypłaty ekspresowe realizowane są nawet w kilka godzin, przez co swoimi zarobionymi pieniędzmi możesz cieszyć się już na kolejny dzień!

Rozwijaj Swoje umiejętności

 

Dziel się, zyskuj nowe doświadczenia. Korzystaj z gotowych rozwiązań, albo stwórz własną stronę www. Działaj aktywnie na blogu, fanpage'u. Korzystaj z informacji i używaj ich na własne potrzeby aktywnego wydawcy.

przeglądaj nasze programy

przeglądaj nasze programy

przeglądaj nasze programy

przeglądaj nasze programy

przeglądaj nasze programy

Nie posiadasz własnej strony, STWÓRZ JĄ, lub (jeśli to możliwe) otrzymaj od usługodawcy, reklamodawcy, programu do którego się zarejestrowałeś. Łatwiejszy START masz jeśli działasz w internecie mając Własnego BLOGA, lub FANPAGE'A

REJESTRUJ SIĘ JAKO WYDAWCA

I ZARABIAJ !!!

Najczęściej wybieranym przez wydawców modelem jest cost per lead, najprawdopodobniej dlatego, że jest to jeden z najstarszych i najczęściej występujących modeli w sieciach afiliacyjnych.

oparty jest na wynikach i jest powszechny w biznesowym sektorze marketingu partnerskiego. W tym systemie płatności wydawca podejmuje wszelkie ryzyko prowadzenia reklamy i reklamodawca płaci tylko za ilość użytkowników, którzy zakończyli transakcję, taką jak zakup czy zarejestrowanie się, wypełnienie ankiety, zapoznanie się z danym tekstem. Jest to najlepszy sposób płacenia za reklamy banerowe i najgorszy sposób pobierania opłat.

Pay per acquisition (PPA), znane też jako cost per action, cost per acquisition (CPA), jak również cost per conversion

Cost per sale (CPS)

Pay per instal (PPI/CPI)

podczas promocji tego modelu, partner otrzymuje prowizję w momencie, kiedy klient dokona instalacji odpowiedniej aplikacji bądź programu. W tym przypadku od klienta nie jest pobierana żadna opłata, a reklamodawca płaci tylko i wyłącznie za instalacje.

wynagrodzenie następuje podczas sprzedaży usługi lub produktu oferowanego przez reklamodawcę. W tym przypadku pozostające w historii przeglądarki klienta ciasteczka, często pozwalają na zdobycie prowizji nawet po okresie 30 dni od kliknięcia w Twój banner czy też link referencyjny.

Cost per LEAD (CPL)

otrzymujesz wynagrodzenie po zdobyciu danych kontaktowych lub rejestracji użytkownika na stronie reklamodawcy. Często ten model pojawia się podczas rejestracji i podania adresu mailowego, co z kolei dzieli się na SOI (single opt-in), użytkownik po rejestracji nie musi potwierdzać adresu mailowego, oraz DOI (Double opt-in), użytkownik po rejestracji musi potwierdzić adres mailowy.

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

 Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego faktu. Dzięki plikom cookie personalizujemy Twoje odwiedziny ;)

f

finanserka   © 2018

OPEN ON NEW TAB DONATE / OTWÓRZ W NOWYM OKNIE DAROWIZNA